11 komentarzy

 1. KarolP

  Na pewno warto zadbać żeby to była darmowa pożyczka online; ostatnio dosyć poważnie nacięłam się na ukryte odsetki, wiec przestrzegam żeby dokładnie zwrócić uwagę na ten aspekt, zwłaszcza przy szybkich pożyczkach przez internet w 15 minut. Warto też zwrócić uwagę na takie rzeczy jak szybka rejestracja, różne bonusy ( w niektórych miejscach jest np. co piąta pożyczka gratis) no i oczywiście limity pierwszej pożyczki- w większości miejsc wynosi ona 1500 złotych, a w innym nawet 2 tysiące.
  Pozdrawiam

 2. Vernis

  Polecam tą pożyczkę!

 3. Kiełbaska

  Warto skorzystać przed wzięciem z porównywarki, żeby mieć dokładne informacje o ewentualnych kosztach, procentach, prowizjach

  • Vernis

   Osobiście polecam brać pożyczkę z tej strony! Bez wychodzenia z domu i przez internet wszystko realizuje się dosłownie w chwilę! Sam korzystałem i naprawdę polecam.

 4. Mietek

  Artykuł dobry, ale problemem większości serwisów jest fakt, że nie ma rzetelnie przedstawionych ofert i porównywarek. Tu widać rzetelność i wiarygodność. Polecam.

  • Kiełbaska

   Z porównywarek warto skorzystać podają jasno jakie są koszta

 5. Rozalia

  Popieram. Bardzo dobry artykuł. Bardzo trafione teksty w tematyce pożyczek chwilówek gdzie znajdziesz bardzo ciekawe kompendium wiedzy 🙂 Polecam serdecznie!

 6. iskra

  jeszcze do listy, podanej w artykule dodałabym viasms, tam też p[pierwsza pożyczka jest bez odsetek (max. 1000 zł), potem są możliwe większe kwoty, a odsetki obliczamy za pomocą “suwaka” na stronie. No może z wyjątkiem stałych klientów bo oni maja 50% zniżki na prowizję, ale muszą ją wziąć w środę, w zaden inny dzień…

 7. Bolek

  Świetny, bardzo pomocny artykuł.

 8. Ania

  Super tekst. Warto do końca przeczytać

 9. Michał

  Dobry artykuł. Sprawdzone metody. Polecam dla każdego kto szuka pożyczki chwilówki online.

Comments are closed.