Alegotówka to zupełnie nowy parabank – nowa chwilówka, obsługiwana przez markę Primus Finance Sp. z o.o. U nas można zaciągnąć pierwszy kredyt nawet na kwotę 2000 złotych i to zupełnie za darmo! Jeśli jesteś w potrzebie i tylko pożyczka mogłaby rozwiązać Twój problem, szukasz zapewne sposobu, żeby zdobyć dodatkowe fundusze.

szczegóły oferty

Nota prawna*

opinie/porady/pytania na forum.pozyczkabez.pl

Wiele osób nie chce pożyczać od rodziny czy swoich znajomych, albo po prostu nie ma takiej możliwości – ale na szczęście istnieją specjalne instytucje pożyczkowe, które służą pomocą, gdy zajdzie taka potrzeba!

Ale gotówka posiada świetną ofertę dla swoich klientów – wszystko zostało tak opracowane, aby możliwie jak najlepiej odpowiadać ich potrzebom. Pożyczka udzielana jest nawet na kwotę 5000 złotych, ale klienci, którzy po raz pierwszy zaciągają kredyt w tym parabanku mają możliwość pożyczenia jedynie 2000 złotych, za to za darmo! Oznacza to, że spłacają dokładnie tyle, ile pożyczyli, czyli na przykład 1000 złotych, jeśli tyle wynosił ich dług. Zwrot pieniędzy powinien nastąpić po maksymalnie 30 dniach – oczywiście, warunkiem skorzystania z oferty darmowej pożyczki jest trzymanie się tego terminu.
Oczywiście, wszelkie opóźnienia w spłacie powodują naliczanie odsetek, jednak jest to chyba naturalne. Ich wysokość może być równa wysokości odsetek maksymalnych za opóźnienie, określonych w art. 481 § 21 Kodeksu cywilnego, tj. dwukrotności wysokości odsetek ustawowych za opóźnienie.
Co wyróżnia Alegotówkę? Pożyczka udzielana jest w całości online! Dane klienta są rzecz jasna dobrze chronione! Nie trzeba się zatem obawiać o bezpieczeństwo! Można za to zaoszczędzić czas i wygodnie, w dowolnej chwili wypełnić wniosek kredytowy. Do zaciągnięcia pożyczki nie są potrzebne żadne dokumenty, ani też zaświadczenia. Decyzję kredytową podejmujemy szybko – co ma niebagatelne znaczenie! Zachęcamy do skorzystania z oferty!

Nasza działalność jest oparta na sprawdzonej technologii, dlatego nie wymagamy od Ciebie żadnych zaświadczeń. Aby złożyć wniosek potrzebujesz jedynie urządzenia z dostępem do internetu, telefonu komórkowego oraz konta bankowego, którego jesteś właścicielem.

Co wyróżnia Alegotówkę?

  • Atrakcyjne warunki i szybkość decyzji
  • Lekka i prosta obsługa
  • Elastyczne podejście do Klienta

*Warunek skorzystania z promocji „Pierwsza Pożyczka za darmo”:Warunkiem skorzystania z Promocji jest spłacenie udzielonej pożyczki promocyjnej najpóźniej w terminie spłaty wynikającym z Umowy Pożyczki. W przypadku zwrotu pożyczki promocyjnej po upływie terminu spłaty, promocja ulega anulowaniu, a Pożyczkobiorca zobowiązany jest do spłaty pożyczki wraz z prowizją i odsetkami należnymi od udzielonej Pożyczki zgodnie z Tabelą Opłat i Prowizji stanowiącą załącznik do Umowy Pożyczki (powyższe nie wyłącza prawa Pożyczkodawcy do naliczania odsetek za opóźnienie). Szczegóły i warunki promocji „Pierwsza Pożyczka za darmo” zawarte są w Regulaminie Promocji dostępnym na stronie alegotowka.pl/regulamin-promocji.

Reprezentatywny przykład pożyczki:

Reprezentatywny przykład na dzień 25.04.2017: całkowita kwota pożyczki 1 000 zł, czas obowiązywania umowy wynosi 30 dni, roczne oprocentowanie nominalne 10%, prowizja 274,50 zł, łączna kwota odsetek: 8,10 zł, Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) 1983,1%, całkowita kwota do spłaty przez Pożyczkobiorcę: 1 282,60 zł, całkowity koszt pożyczki 282,60 zł. Jednorazowy Przelew Weryfikacyjny, który jest niezwłocznie zwracany Wnioskodawcy, wynosi 1 złoty. W przypadku skorzystania z usługi Szybkiej Identyfikacji, Wnioskodawca nie ponosi żadnych opłat.

Refinansowanie pożyczki:

Pożyczkobiorca ma możliwość skorzystania z pożyczki refinansującej udzielanej przez jednego z Pożyczkodawców współpracujących z Primus Finance Sp. z o.o. Pełen koszt refinansowania dostępny jest po zalogowaniu się do Konta Klienta.

Opóźnienie spłaty: W przypadku opóźnienia w spłacie pożyczki, Pożyczkodawca zastrzega sobie możliwość naliczenia odsetek związanych z nieterminową płatnością, w wysokości odsetek maksymalnych za opóźnienie określonych w art. 481 § 21 Kodeksu cywilnego, tj. dwukrotności wysokości odsetek ustawowych za opóźnienie (odsetki ustawowe za opóźnienie wynoszą sumę stopy referencyjnej Narodowego Banku Polskiego i 5,5 punktów procentowych). Koszty związane z opóźnieniem są zgodne z Umową Ramową zawartą z Pożyczkodawcą za pośrednictwem alegotowka. Ponadto Pożyczkobiorca może zostać zobowiązany do pokrycia kosztów dochodzenia zwrotu pożyczki na drodze postępowania sądowego.

  • Warunkiem skorzystania z Promocji jest spłacenie udzielonej pożyczki promocyjnej najpóźniej w terminie spłaty wynikającym z Umowy Pożyczki.
    W przypadku zwrotu pożyczki promocyjnej po upływie terminu spłaty, promocja ulega anulowaniu, a Pożyczkobiorca zobowiązany jest do spłaty pożyczki wraz prowizją i odsetkami należnymi od udzielonej Pożyczki zgodnie z Tabelą Opłat i Prowizji stanowiącą załącznik do Umowy Pożyczki (powyższe nie wyłącza prawa Pożyczkodawcy do naliczania odsetek za opóźnienie). Szczegóły i warunki promocji „Pierwsza Pożyczka za darmo” zawarte są w Regulaminie Promocji dostępnym na stronie alegotowka.
    Reprezentatywny przykład dla pożyczki objętej promocją „Pierwsza Pożyczka za darmo” (na dzień 25.04.2017): całkowita kwota pożyczki 1000 zł, czas obowiązywania umowy wynosi 30 dni, roczne oprocentowanie nominalne 0%, prowizja 0,00 zł, łączna kwota odsetek: 0,00 zł, Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) 0,0 %, całkowita kwota do spłaty przez Pożyczkobiorcę: 1 000 zł, całkowity koszt pożyczki 0,00 zł. Podmiotem udzielającym pożyczki jest jeden z pożyczkodawców, na rzecz których Primus Finance Sp. z o.o. świadczy usługę pośrednictwa kredytowego.
Alegotówka do 2000 zł na 30 dni bez opłat
5 (100%) 1 głosów

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *