Miło nam poinformować, że Provident przygotował kilka bardzo atrakcyjnych ofert promocyjnych.

Poniżej przedstawiamy każdą z nich:

Promocja „Prosta Pożyczka”

Promocja „Prosta Pożyczka” trwa do 13.06.2017 roku.
Oferta ta skierowana jest do nowych klientów pożyczkodawcy, którzy w czasie trwania promocji podpisali umowę pożyczkową. Pożyczka w ramach tej oferty powinna być rozłożona na 3 miesięczne raty. Dodatkowo całkowita kwota zobowiązania musi wynosić 1000, 1500 lub 2000 zł. Pożyczkodawca zastrzega również, że promocja skierowana jest tylko do tych osób, które nie odstąpią od pożyczki. Nagrodą dla pożyczkobiorców, którzy zaciągną właśnie taką pożyczkę, jest promocyjna oferta kosztowa pożyczki. Polega ona na ustaleniu łącznej kwoty odsetek na 0 zł, obniżeniu prowizji za udzielenie pożyczki i opłaty za elastyczny plan spłat w stosunku do oferty nieobjętej promocją. W konsekwencji całkowity koszt pożyczki wynosi 20% całkowitej kwoty pożyczki.

Oferta specjalna „Jasne Zasady”

Oferta specjalna „Jasne Zasady” trwa od 11.05.2017 r. do 13.06.2017 r.
Dotyczy ona Pożyczki Samoobsługowej. Skierowana jest do klientów, którzy w czasie trwania oferty zdecydowali się zaciągnąć zobowiązanie na dowolną kwotę pożyczki, z opcją spłaty w 3 miesięcznych ratach. W ramach promocji Providenta, całkowity koszt pożyczki wynosi 20% całkowitej kwoty pożyczki. Jeśli więc zastanawiamy się nad zaciągnięciem pozabankowego zobowiązania, warto rozważyć promocję firmy Provident.

Specjalna oferta „Za 0 w miesiąc”

Trzecia promocja od firmy Provident również skierowana jest do klientów, którzy zdecydowali się na zobowiązanie w ramach Pożyczki Samoobsługowej dostępnej przez internet. Ta oferta skierowana jest do wszystkich klientów. Firma przyznaje klientom umowne uprawnienie do spłaty równowartości całkowitej kwoty pożyczki, bez ponoszenia związanych z nią kosztów, wyłącznie w terminie spłaty pierwszej miesięcznej raty pożyczki, jednak nie wcześniej niż w terminie 15 dni od daty zawarcia umowy Pożyczki Samoobsługowej.

Atrakcyjne oferty pożyczek od Provident
5 (100%) 1 głosów

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *