zalety pożyczek pozabankowych

Atuty i zalety pożyczek pozabankowych. Pożyczki gotówkowe nierzadko dla wielu osób stanowią jedyną możliwość wyjścia z trudnej sytuacji. Dla wielu jednak pożyczka w banku czy też zaciągnięcie kredytu nie jest możliwa, ze względu na tzw. brak zdolności kredytowej, czyli inaczej mówiąc decyzję odmowną banku, jaką otrzymuje petent starający się o zadłużenie.

Atuty i zalety pożyczek pozabankowych. Wtedy pomocy można szukać w innych miejscach. Alternatywę dla standardowych zobowiązań bankowych stanowią tzw. pożyczki pozabankowe udzielane przez prywatne instytucje finansowe.

PożyczkodawcaOferta (kolejność alfabetyczna)


Yolo. Pożyczka do 10 000 zł na 36 m-cy. Pierwsza na 30 dni bez opłat


Finbo. Chwilówka do 5 000 zł na 30 dni. Pierwsza gratis.


LendUp. Pożyczka ratalna do 15 000 zł na 36 m-cy. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) pożyczki – 66,75%


Solven. kwota pożyczki: od 300 zł do 8000 zł. Okres spłaty: do 30 dni. RRSO od 1812,65%. Pierwsza pożyczka bezpłatna do 500 zł.Polożyczka. Kwota pożyczki: od 300 zł do 8000 zł. Okres spłaty: do 30 dni. RRSO: 1812,65%. U nas znajdziesz szybkie pożyczki przez internet bez ukrytych opłat. Ponadto formalności ograniczone są do minimum. Pierwsza pożyczka 500 zł bezpłatna.
Incredit. Pożyczka ratalna do 35 000 zł na 30 m-cy.


Zylion. Pożyczka do 3500 zł na 30 dni. Pierwsza pożyczka bez opłat.


Opoqa Finance. Kwota pożyczki: do 6000 zł. Okresy kredytowania: do 30 dni. RRSO: 261,15 %.
Provema Credit. Kwota pożyczki: od 1100 do 1500 zł. Okres spłaty: 6 m-cy. RRSO: 283%.

https://portal.oferty-leadstar.pl/pozyczki-pozabankowe

Główna różnica między pożyczką bankową, a pozabankową polega na podmiocie jakim jest kredytodawca. Mianowicie, w pożyczkach pozabankowych, jak sama nazwa wskazuje, pomocy finansowej udziela nam nie bank, a prywatna instytucja finansowa, której działalność nie jest sankcjonowana przez zapisy ustawy Prawa bankowego, a kodeks cywilny. Koszty zaciągnięcia pożyczki w instytucji pozabankowej są zazwyczaj wyższe, co w praktyce oznacza, że w większości przypadków kredytobiorca będzie musiał spłacić większe odsetki. W większości przypadków wyższe są też kary za nieterminowe spłacanie, jednak pożyczka w instytucji pozabankowej potrafi być nierzadko jedyną szansą na uzyskanie gotówki i dlatego, tak często po nią sięgamy. Plusy pożyczek pozabankowych

Największym atutem chwilówek pozabankowych, który przyciąga klientów jest ich szybkość uzyskania. Proces zaciągnięcia takiej pożyczki jest niezwykle krótki, w wielu przypadkach, żeby uzyskać gotówkę wystarczy zaledwie kilka minut. Drugim atutem jest niemal całkowite ograniczenie formalności. Wynika to przede wszystkim z faktu, że dla mniejszych kwot nie wymaga się sporządzenia umowy w formie pisemnej. Pożyczki pozabankowe można zaciągnąć nawet i przez internet. Kolejnym plusem jest brak wymagań instytucji udzielającej pożyczkę wobec petenta w związku z dokumentami. Pożyczki pozabankowe uzyskuje się na podstawie samego dowodu osobistego. Mobilność takiej pożyczki wynika również z tego, że nie musi być ona zrealizowana w formie bezgotówkowej.

 

Autor: AdamD
data: 2016-10-19 18:36:41