Avianto pierwsza pożyczka do 3000 zł kolejna aż do 8000 zł 1Oferujemy pożyczki pozabankowe, które uzyskasz szybko i bez wychodzenia z domu. Samodzielnie zdecydujesz, ile pieniędzy chcesz pożyczyć oraz na co je wydasz. Termin spłaty jest stały bez względu na pożyczoną kwotę i wynosi 30 dni!

Wystarczy, że w formularzu Avinto wybierzesz potrzebną kwotę, a następnie wypełnisz wniosek. W ciągu kilkunastu minut dostaniesz odpowiedź.

Pożyczkę przez internet udzielamy na atrakcyjnych zasadach –

Pożyczki online sprawdzą się w każdej sytuacji, w której potrzebujesz wsparcia finansowego, ale jednocześnie masz pewność, że będziesz w stanie je spłacić. Zakup lepszego sprzętu AGD, przedłużenie wakacji o kilka dni czy czasowa atrakcyjna promocja na upatrzony wcześniej przedmiot. Nasza pożyczka pozwala śmielej marzyć i pozwolić sobie na spełnienie tych marzeń.

Masz chwilowe trudności ze spłatą w wyznaczonym terminie? Umożliwiamy refinansowanie zaciągniętej pożyczki i zmianę terminu spłaty o 30 dni!

Na początek, jako nowemu klientowi, możemy zaoferować Ci maksymalnie do 3000 zł na okres 30 dni z RRSO 311,90%. Po terminowej spłacie limit wzrasta do 8000 zł na 30 dni. Dokładną wysokość kosztów związanych z pożyczką możesz sprawdzić na kalkulatorze, znajdującym się na stronie głównej lub podczas kontaktu z naszym konsultantem.

Bez względu na wysokość zobowiązania termin spłaty to 30 dni. Miej pewność, że będziesz mógł zabezpieczyć daną kwotę i spłacić ją w wyznaczonym czasie. Zawsze możesz spłacić swoją pożyczkę wcześniej – nie pobieramy prowizji z tego tytułu.

W jednym momencie możesz mieć otwartą tylko jedną pożyczkę. Chroni Cię to przed ryzykiem zaciągnięcia zobowiązania, które przekroczy Twoje możliwości finansowe.

Reprezentatywny przykład dla pożyczki standardowej udzielanej za pośrednictwem Serwisu: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO): 311,90%, przy założeniu, że: Stopa oprocentowania pożyczki: 18,5 % (zmienna), Całkowita kwota pożyczki: 1500 zł, Całkowity koszt pożyczki: 185,09 zł, w tym: (i) Prowizja: 162,32 zł, (ii) Odsetki: 22,77 zł, Całkowita kwota do zapłaty: 1685,09 zł, Czas obowiązywania umowy: 30 dni. Stan na dzień: 05.10.2023 r.

52 / 100