W BNP Paribas wszelkie narzędzia finansowe, dostosowane są do możliwości i potrzeb naszych indywidualnych klientów.
[Karta kredytowa]
Oferowana przez nas karta kredytowa banku BNP Paribas, to możliwość korzystania z nieoprocentowanego kredytu, kiedy chcesz i jak chcesz. Wygoda zakupów, do których bank dokłada dodatkowy prezent w postaci bonu na czterysta złotych do Moerele.net oraz rabatów dochodzących do nawet pięćdziesięciu procent, jeśli chodzi wszelkie zakupy w programie mambonus. Dzięki karcie kredytowej wszelkie zakupy będą teraz dużo wygodniejsze, a ty wiesz, że nigdy nie zabraknie ci środków, aby realizować swoje potrzeby.
[Konto Otwarte]
Założenie konta wcale nie musi wiązać się z opłatami i kosztami. W banku BNP Paribas oferujemy możliwość otwarcia wygodnego i co najważniejsze darmowego konta bankowego. Nie pobieramy żadnych opłat za prowadzenie rachunku czy stosowanie karty debetowej. W przypadku wypłacania środków finansowych z wykorzystaniem bankomatów PNB Paribas czy Planet Cash, także nie zostanie pobrana żadna opłata. Konto założyć można w łatwy sposób i tym samym natychmiastowo mieć dostęp do swoich pieniędzy.
[Konto Otwarte z promocją]
Żadnych opłat związanych z prowadzeniem rachunku i dokonywaniem wypłat za pośrednictwem bankomatów zlokalizowanych na terenie Oddziałów Banku i Planet Cash w Polsce. Dodatkowo za założenie konta, każdy nasz klient otrzymuje atrakcyjny prezent, w postaci stu złotych na zakupy w sklepach sieci H&M, w ramach promocji „Szykownie z kontem”.
[Kredyt gotówkowy]
Jeśli brakuje c pieniędzy, a masz na oku ciekawą inwestycję, zakup samochodu, domku czy po prostu potrzebujesz pieniędzy na pilne wydatki, to oferujemy ci niezwykle wygodny, przyjazny oraz bezpieczny kredyt w banku BNP Paribas do dwustu tysięcy złotych. Wspieramy na każdym kroku twoje plany biznesowe i dlatego zdecydowaliśmy się przyśpieszyć i ułatwić procedurę decyzji o przyznaniu kredytu. Ten może być przeznaczony na dowolny cel, a decyzja zostanie podjęta przez telefon, bez konieczności fatygowania się do placówki bankowej.
48 / 100