Cashsport – najtańsze pożyczki krótkoterminowe. Parabanki szturmem wdarły się do świadomości milionów Polaków, jako instytucje finansowe gwarantujące szybkie udzielenie pożyczek przy jednocześnie naprawdę minimalnych formalnościach. Niewątpliwym plusem sposobu ich działania jest wykonywanie wszystkich czynności drogą elektroniczną, dzięki czemu klient ma swobodę działania i nie musi biegać do pracowników z każdym wnioskiem.

Cashsport

szczegóły oferty

Przyglądając się bliżej ofercie, warto nadmienić że:
1. Pierwsza pożyczka udzielana jest do maksymalnej kwoty 500 złotych.
2. Kolejne pożyczki mogą być wyższe – to maksymalnie 1000 złotych na 30 dni.
3. Pożyczka Cashsport może być również spłacana w ratach – w ten sposób można pożyczyć do 2000 złotych na okres 6 miesięcy.
4. Najmniejsza kwota, jaką można pożyczyć to 100 złotych.
5. Oprocentowanie wynosi 0%, a RRSO od 969 %.
6. Prowizja wynosi 10%.
7. Chwilówka Cashsport udzielana jest osobom do 70 roku życia.
8. Możliwe jest przedłużenie terminu spłaty pożyczki. Wystarczy przelać na konto firmy Cashsport stosowną opłatę, by przedłużyć czas spłaty o 7, 14, bądź 30 dni.

Jak widać, propozycja firmy Cashsport jest bardzo ciekawa.

Kto zatem potrzebuje dodatkowej gotówki, by uregulować inne zobowiązania finansowe, gdzieś pojechać czy kupić coś ważnego, gdy się zepsuło, może śmiało wnioskować o kredyt w tym parabanku. Trzeba jednak wiedzieć, jak to zrobić – ale jest to naprawdę proste!

W tym celu należy wgrać w Karcie Klienta, jaką można znaleźć na portalu firmy, formularz informacyjny pobrany z wybranych ofert pożyczkowych online. Wypełniony formularz kredytowy zostanie rozpatrzony przez specjalny Zespół Wsparcia Obsługi Klienta. Konieczne jest również wpłacenie opłaty rejestracyjnej, wynoszącej 1 grosz, która musi zostać przelana z osobistego rachunku bankowego kredytobiorcy. Dzięki temu następuje jednocześnie weryfikacja jego tożsamości. W przelewie należy wpisać: „Potwierdzam rejestrację, akceptuję regulamin i zawarcie umowy cashsport + numer pożyczki”, który klient otrzyma w osobnej wiadomości e-mail. Pieniądze z pożyczki zostają później przelane właśnie na to konto klienta.

5 komentarzy

 1. Ziuta

  Dobry parabank. Nie mogę narzekać. Może jedynie procedury mogłyby być nieco bardziej czytelne, ale poza tym jest ok.

 2. Malwina

  Nie chciałam brać pożyczki, tylko rozwiązać kłopoty finansowe w inny sposób. Ale w końcu zdecydowałam się na skorzystanie z usług parabanku. Wybór padł na Cashsport i była to bardzo dobra decyzja.

 3. Adam

  Miałem niewielkie problemy finansowe i zwróciłem się o pomoc do Cashsport. Wszystko odbyło się bez najmniejszych problemów. Dziękuję bardzo!

 4. Kędzior

  Przy braniu pożyczki trzeba brać pod uwagę dobry parabank. A taki właśnie jest Cashsport. Warto skorzystać z ich usług.

 5. Ireneusz

  Dobra firma. Niezła organizacja całego procesu pożyczkowego. Raty spłaca się bez większych komplikacji, a to jest najważniejsze.

Comments are closed.