Centrum Oddłużeniowe - Upadłość konsumencka. Pomoc. 1Masz problemy finansowe? Miesięczne zobowiązania przewyższają Twoje dochody? Wypełnij poniższy formularz i nie czekaj dłużej, pozwól sobie pomóc! Przeprowadzimy Cię przez cały proces postępowania upadłości konsumenckiej. Otrzymasz rzetelną i ekspercką pomoc przydzielonego do Twojej sprawy Radcy Prawnego na każdym etapie postępowania. Skorzystać możesz też z profesjonalnego wsparcia psychologów i coachów zawodowych. Pomożemy Ci zebrać siły na budowanie nowej przyszłości, odzyskasz spokój i równowagę emocjonalną. Po zakończeniu postępowania upadłościowego zaczynasz życie z „czystą kartą”, bez długów i obaw o przyszłość.
https://www.pozyczka-prywatna.pl/link/centrum-oddluzeniowe/

Specjalnie dla Ciebie strwożyliśmy zespół profesjonalistów składający się z prawników oraz ekspertów w zakresie doradztwa zawodowego i wsparcia psychicznego.

KANCELARIA PRAWNA

Radcy prawni posiadają wieloletnie doświadczenie w zakresie prowadzenia postępowań upadłości konsumenckiej.

Kompleksowe podejście do rozwiązywania problemów oraz nieszablonowe działanie, to 2 cechy które wyróżniają Naszą Kancelarię Prawną.

Reprezentujemy interesy wierzycieli jak i dłużników. Radcy prawni współpracują też z syndykami masy upadłościowej, co znacząco skraca czas przeprowadzenia postępowania. Szefem radców prawnych został radca prawny Marcin . Absolwent wydziału prawa na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie oraz Szkoły Prawa Amerykańskiego na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim przy współpracy z Chicago Kent College of Law. Od 2008 r. prowadzi praktykę radcy prawnego. Specjalizuje się w obsłudze prawnej osób fizycznych i prawnych. Posiadł szeroką wiedzę i doświadczenie z zakresu prawa cywilnego, upadłościowego, restrukturyzacyjnego oraz prawa pracy.

WSPARCIE PSYCHOLOGICZNE

W tym trudnym czasie warto zadbać nie tylko o uporządkowaniu finansów, ale również o siebie i o odzyskanie spokoju psychicznego, tak żeby finalnie spojrzeć na swoje życie z nowej perspektywy.

W odzyskaniu kontroli pomogą Magda i Sebastian doradcy, którzy wsparciem psychologicznym i doradztwem zawodowym zajmują się od 15 lat.

Możesz skorzystać z profesjonalnego wsparcia psychologicznego, doradztwa zawodowego, pomocy coachingowej, tak żeby zatroszczyć się o swoją sferę mentalną, w tak trudnej sytuacji, jaką jest wychodzenie z zadłużenia.

Sebastian jest psychologiem, terapeutą, doradcą zawodowym, konsultantem w obszarze zarządzania ludźmi, szkoleniowcem. Jest absolwentem Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej, o specjalności psychologia kliniczna. Na co dzień wspiera osoby w kryzysie, w sytuacjach trudnych, ale również kiedy chcą się rozwijać, zmienić swoją ścieżkę rozwoju.

Magda jest coachem, doradcą zawodowym, która zajmuje się wsparciem w sytuacjach trudnych, kryzysowych. Jest absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego, o specjalności edukacja dorosłych, a obecnie kontynuuje swoją edukację w obszarze psychologii. Dodatkowo zajmuje się doradztwem zawodowym, jest trenerem rozwoju osobistego, partnerem w biznesie, który doradza w różnorodnych tematach związanych z ludźmi.

52 / 100