Citi Handlowy online to bank świadczący usługi internetowe. Charakteryzuje się on połączeniem bankowych tradycji oraz nowoczesnego podejścia do klienta. Główna siedziba banku znajduje się w Warszawie. Powstał on z połączenia jednego z najstarszych banków w kraju – Banku Handlowego w Warszawie S.A. oraz Citibanku S.A. Ta instytucja finansowa obsługuje zarówno indywidualnych klientów jak i korporacje oraz różne instytucje. Oferta proponowana przez Citi handlowy jest bardzo bogata i zawiera wiele usług finansowych związanych z bankowością detaliczną, korporacyjną, inwestycyjną, usługami maklerskimi, transakcjami i zarządzeniem majątkiem.

Citi handlowy charakteryzuje się nowoczesnymi produktami, indywidualnym podejściem do każdego klienta, najwyżej klasy technologią, a także niebywale łatwą i wygodną obsługą oraz dostępem zarówno przez smartfona i komputer jak i w stacjonarnym oddziale.

Najciekawsze oferty w Citi Handlowym

Bank Citi handlowy zawiera wiele bardzo ciekawych propozycji ofert, w tym specjalne pożyczki pozabankowe na najlepszych warunkach m.in.:

 1. Kredyt hipoteczny, z wyceną posiadłości przeprowadzoną na koszt banku i RRSO 3,59%,
 2. Konto Citi Prority za 0 zł – posiada ono możliwość wymiany walut, prowadzenia rachunku, zlecenia przelewów i wypłaty gotówki bez konieczności ponoszenia jakikolwiek dodatkowych opłat,
 3. Karta kredytowa i vouchery do 350 zł w Euro RTV i AGD – umożliwia uzyskanie nawet 350 zł, na dowolne zakupy w sklepie Euro RTV i AGD. RRSO 10,47%.
 4. Karta kredytowa Citi Siplicity i rabaty 50% – umożliwia ona uzyskanie rabatów nawet do 50% u 300 różnych partnerów, ponadto w ofercie znajdują specjalne, atrakcyjne niespodzianki i nagrody za uzyskane punkty. Karta kredytowa Citi Siplicity gwarantuje nieskończone możliwości i korzyści przy RRSO 10,47%.
 5. Karta kredytowa + koncert Live Nation – dzięki niej możliwe są specjalne rabaty oraz nagrody za uzyskane punkty. RRSO wynosi 10,47%.
 6. Pożyczka z karty – możliwa jest pożyczka nawet do 2 tysięcy złotych oraz wypłata pozyskanych środków na dowolnie wybrane konto. Pożyczka nie wiąże się z żadną roczną opłatą za kartę, a RRSO wynosi 0%.
 7. Karta kredytowa i zniżki w restauracjach – umożliwia darmowe korzystanie z programu restauracji Citi Specials, a także rabaty nawet 15% obowiązujące w ponad 100 restauracjach na terenie całej Polski. RRSO wynosi 10,47%.
 8. Karta kredytowa i bony Circle K – kolejna bardzo ciekawa oferta, obejmuje nawet 350 zł do wydania na stacjach Circle K oraz kartę kredytową Priceless Specials bez konieczności ponoszenia opłat za wydanie i użytkowanie. RRSO wynosi 10,47%.
 9. Karta kredytowa 4% na booking.com – umożliwia uzyskanie nawet 400 zł zwrotu za dokonanie rezerwacji w serwisie booking.com. Dodatkowo można uzyskać walizkę o wartości 350 zł. RRSO wynosi 10,47%.
 10. Karta kredytowa RRSO 0% – proponuje konsolidację kredytów dla nowych klientów banki oraz brak opłat rocznych i opłat za powiadomienia.
 11. Karta kredytowa Cinema Citi – umożliwia uzyskanie do 26 biletów Cinema City, a jej wydanie nie wiąże się z żadnymi opłatami. RRSO 10,47%.
 12. Karta kredytowa i Xiaomi Redmi 6A – w zestawie z kartą można odebrać smartfon Xiaomi Redmi 6A. RRSO wynosi 10,47%, a użytkowanie karty jest darmowe.

Bank Citi handlowy dba o bezpieczeństwo swoich klientów oraz o komfort i wygodę. Dlatego nieustannie opracowywane są nowe koncepcje i propozycje ofert.

62 / 100