pożyczka bez dochodu

Brak dochodu – czy można dostać pożyczka bez dochodu ? Zaciąganie pożyczek stało się stałym elementem życia bardzo wielu ludzi. Prawdą jest bowiem, że przeważnie nie jesteśmy w stanie spełniać swoich marzeń, jeśli od czasu do czasu przynajmniej nie weźmiemy pożyczki. Jednakże, o prawdziwych kłopotach można mówić wtedy, gdy nie jesteśmy w stanie zaspokoić podstawowych potrzeb bez chwilówki.

Podstawowe potrzeby – odmowa kredytu.

Czy można dostać pożyczka bez dochodu? Niestety, jeśli nie jesteśmy w stanie zaspokoić swoich najbardziej podstawowych potrzeb bez pożyczki, zwykle oznacza to, że nasze przychody są na prawdę za małe. W takiej sytuacji raczej nie ma takiej możliwości, aby którykolwiek z komercyjnych banków przydzielił nam choćby najniższego nawet kredyt. Prawie zawsze, spotkamy się w takiej sytuacji z odmową. Ostatnią dosłownie deską ratunku są wtedy pożyczki pozabankowe – najlepiej na początek skorzystać z tych ofert, które dla nowych klientów są darmowe (tzn. oddajemy tyle ile pożyczyliśmy oczywiście jeżeli zrobimy to w wyznaczonym terminie) – lista takich ofert poniżej.

Pożyczka dla każdego czy nie?

Jeśli znajdziemy się w sytuacji pozornie bez wyjścia, i za wszelką cenę musimy zdobyć pożyczkę, warto poszukać dobrej firmy - pozabankowej instytucji finansowej zwanej potocznie "parabankiem", która udziela pożyczek nawet ludziom z bardzo małą zdolnością kredytową.

Okazuje się czasem, że pożyczki pozabankowe otrzymamy nawet w sytuacji, w której nasza zdolność kredytowa jest zerowa. Niewiele jest takich firm, jednakże można kilka takich znaleźć, które w ogóle nie sprawdzają tego, czy gdzieś pracujemy i czy mamy już jakieś inne zobowiązania finansowe. Wydaje się, że to takich firm musimy szukać w naprawdę trudnych sytuacjach.

Warto mieć jednak na uwadze, że pożyczki pozabankowe w firmach o jakich mowa powyżej to nie jest rozwiązanie idealne. Często oprocentowanie pożyczki jest w takim wypadku bardzo wygórowane. Jest to cena jaką płacimy za to, że pomimo niewielkich, bądź też żadnych przychodów dostajemy pożyczkę. Trzeba również pamiętać, że bez dochodu znajdziemy się w jeszcze trudniejszej sytuacji, gdy przyjdzie czas oddana pieniędzy.

64 / 100