Ekspres Kasa – pomoc dla każdego. Wiele osób od czasu do czasu potrzebuje pieniędzy – nawet przy stałych zarobkach bywa, że niespodziewanie zaskakują nas dodatkowe wydatki. Może zepsuł się jakiś domowy sprzęt elektroniczny, albo zostaliśmy zaproszeni na ślub w rodzinie? A może musimy wyprawić komunię, albo chcemy pojechać całą rodziną na wakacje, a brakuje nam nieco pieniędzy do wybranej sumy?

Ekspres Kasa ratalna pożyczka 10000 zł na 24 raty 1

Ekspres kasa to możliwość otrzymania dodatkowych funduszy na dowolne potrzeby – a przede wszystkim, jak sama nazwa wskazuje, jesteśmy w stanie otrzymać je szybko. A to wielka zaleta!

Ekspres Kasa należy do dużej grupy Ferratum.

Działa na terenie Europy i zajmuje się właśnie udzielaniem pożyczek. Klienci nie mają się zatem czego obawiać – jest to firma sprawdzona i solidna. Ile można pożyczyć?

Rzecz jasna, najważniejsze jest odpowiednie zarządzanie swoimi wydatkami. Chwilówki Ekspres Kasa to jednak świetna możliwość uzupełnienia swoich funduszy, jeśli akurat musimy wydać więcej niż mamy na koncie, albo nie bylibyśmy w stanie terminowo uregulować innych należności.

W dodatku bardzo łatwo można otrzymać przelew – wystarczy wypełnić formularz online, podając tam numer swojego dowodu, numer telefonu oraz numer konta bankowego.

Zarządzanie wydatkami tak naprawdę jest proste – jeśli tylko wie się, od czego zacząć!
Po 1: Weź kartkę i wypisz na niej zarówno wszystkie dochody swoje i swojej rodziny, a następnie wszystkie wydatki, jakie koniecznie trzeba będzie ponieść. Wlicz w to również ewentualne spłaty pożyczki, rat, albo zobowiązań wobec swojej rodziny.
Po 2: Przy wszystkich tych wydatkach wypisz, do kiedy mają zostać uregulowane i czy są to niezbędne wydatki, czy też mogą jeszcze trochę poczekać.
Po 3: Prowadź obserwacje, ile wydajesz średnio w ciągu tygodnia lub dwóch – w ten sposób będzie można łatwo obliczyć, ile pieniędzy przeznacza się na jedzenie, wyjścia oraz resztę produktów domowych.
Po 4: Sumując wszystko, sprawdź, ile w danym miesiącu możesz zaoszczędzić. A jeśli pieniędzy Ci brakuje, zgłoś się do Ekspres Kasy i pożycz pieniądze. Pamiętaj jednak o terminowej spłacie należności.

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (dalej: RRSO) dla przykładu reprezentatywnego na dzień 11.03.2016r przy całkowitej kwocie pożyczki 1500,00 zł na okres 12 miesięcy wynosi 161,00%.

Wskazane RRSO zostało obliczone w oparciu o łączną kwotę pożyczki do zapłaty w wysokości 2412,00 zł, składającą się z kapitału pożyczki w wysokości 1500,00 zł i opłat ogółem w wysokości 912,99 zł na które składają się: opłata administracyjna w wysokości 420,00 zł oraz opłata za uruchomienie w wysokości 390,00 zł oraz odsetki od pożyczki w wysokości 102,99 zł. Stopa oprocentowania pożyczki wynosi 10%. Miesięczna rata pożyczki dla wskazanego przykładu wynosi 201,00 zł.

 

61 / 100