Eurobank online jest jednym z najbardziej popularnych banków w Polsce. Jest on częścią “Societe Generale” – czołowego europejskiego banku, o zasięgu międzynarodowym. Powstał z myślą o łatwym i nowoczesnym dostępie do bankowości, na terenie dużych miast oraz małych miasteczek. W 2018 roku, Eurobank wprowadził “pożyczkę błyskawiczną” online – innowacyjne rozwiązanie, które zdecydowanie ułatwiło klientom korzystanie z możliwości banku.

To właśnie platforma eurobank online jest wyróżniającym się elementem w funkcjonowaniu banku. Jest to innowacyjna strona internetowa pozwalająca klientom eurobanku, na dostęp do swoich finansów bez wychodzenia z domu. Ze strony można korzystać na każdym urządzeniu – laptopie, tablecie lub smartfonie. Autoryzacja każdej operacji jest całkowicie bezpieczna, chroniona przez token GSM lub hasło SMS. Dokładnie dopracowany interfejs gwarantuje nam, łatwe i zaawansowane wyszukiwanie danych, a widżety na stronie głównej ułatwiają wykonywanie szybkich przelewów lub sprawdzanie historii transakcji. Co więcej, dostęp do bankowości online jest możliwy przez całą dobę i całkowicie darmowy. Wzięcie kredytu nigdy nie było tak łatwe!

Jakie pożyczki oferuje eurobank online?

Kredyt konsolidacyjny daje możliwość połączenia kredytów i płacenia jednej raty w miesiącu. Bank gwarantuje stałe oprocentowanie, rozłożenie kredytu na 108 miesięcy, a nawet obniżenie oprocentowania przy wpłacie wynagrodzenia na konto eurobanku! Zdecydowanie ułatwia to organizację płatności oraz zwiększa możliwości użytkowników. Dodatkowo, istnieje możliwość skorzystania z wakacji kredytowych, już po sześciu terminowo spłaconych ratach.

Kredyt gotówkowy jest szybkim i wygodnym kredytem, do 150 000 zł, z gwarancją stałego oprocentowania. Pieniądze możesz przeznaczyć na dowolny, wybrany przez siebie cel. Natomiast, płacąc wcześniej wszystkie raty, nie zapłacisz prowizji. Masz również możliwość zrobienia wakacji kredytowych. Dodatkowym profitem z wzięcia kredytu gotówkowego, jest możliwość połączenia swoich dochodów z dochodami innej osoby, co umożliwia zwiększenie kwoty kredytu! Jest to najlepsze rozwiązanie dla osób, które chcę w krótkim czasie wziąć kredyt na dużą sumę pieniędzy.

Pożyczka przez internet jest zdecydowanie najłatwiejszą i najszybszą (nawet w 15 minut!) opcją pożyczenia pieniędzy, przez bankowość internetową eurobanku. Kwota pożyczki może wynosić do 50 000 tysięcy złotych i możesz ją otrzymać tylko na podstawie wyciągu z konta! Również tym razem, tylko ty decydujesz o celu, na który przeznaczysz pożyczone środki. Na spłatę pożyczki masz od 3 do 60 miesięcy. Aby wziąć taką szybką pożyczkę, wystarczy ci tylko: dowód osobisty, dane pracodawcy lub firmy, numer konta bankowego, telefon komórkowy. Zdobycie pożyczki nigdy nie było szybsze i łatwiejsze!

Internetowa platforma eurobanku zdecydowanie wyróżnia się łatwością obsługi oraz innowacyjnymi rozwiązaniami. Ponadto oferuje wiele możliwości, począwszy od prostych przelewów, po szybkie branie pożyczek i kredytów. Są to opcje, które są zdecydowanie mocnym plusem bankowości internetowej Eurobanku!

60 / 100