Weź już teraz nowoczesną pożyczkę w Euroexpert całkowicie przez internet!

Euroexpert

  1. Wybierz kwotę pożyczki oraz jej termin. Wypełnij krótki formularz rejestracyjny podając swoje podstawowe dane osobowe. Przy rejestracji zapoznaj się z oświadczeniami.
  2. Abyśmy mogli przedstawić Ci najkorzystniejszą ofertę, konieczne jest wykonanie kilku podstawowych działań: Potwierdź swoją tożsamość, dodając swój rachunek bankowy. Możesz to zrobić od ręki i w całości online – zapomnij o robocie papierkowej. Twoje dane są w bezpiecznych rękach – nie gromadzimy, nie sprzedajemy ani nie udostępniamy ich nieupoważnionym osobom trzecim. Ponadto, przesyłając dane stosujemy najwyższe z możliwych standardów bezpieczeństwa. Teraz po prostu wybierz swój bank i zaloguj się do bankowości internetowej. Połączymy się bezpiecznie, korzystając z jednorazowego dostępu i nie pozostawimy żadnego negatywnego śladu na Twojej punktowej ocenie kredytowej. Możesz wybrać innym sposób potwierdzenia Twoich dochodów informację otrzymasz na email.
  3. Oczekuj na decyzję. Którą prześlemy na email.
  4. Jeżeli otrzymałeś email z decyzją pozytywną, podpisz elektronicznie umowę pożyczki. Jak tylko podpiszesz umowę wypłacimy pożyczkę przelewem na Twoje konto. Nie czekamy na zwrot podpisanej umowy.

Reprezentatywny przykład:

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 171,91 %, całkowita kwota pożyczki 1000 zł, oprocentowanie stałe 10%, całkowita kwota do zapłaty 1650,00 zł płatna w 12 miesięcznych ratach równych w wysokości 137,50 zł, całkowity koszt kredytu 650,00 zł;(w tym: suma miesięcznych prowizji 300,00, opłata przygotowawcza 250,00 zł, odsetki 100,00 zł). Kalkulacja została dokonana na dzień 23.01.2017 na reprezentatywnym przykładzie.

Warunkiem uzyskania pożyczki jest pozytywny wynik badania zdolności kredytowej wnioskującego o pożyczkę. Euroexpert ocenia zdolność kredytową klientów w oparciu o własną bazę danych, jak również we współpracy z Biurami Informacji Gospodarczych oraz z Biurem Informacji Kredytowej S.A.

W przypadku opóźnienia w spłacie pożyczki, Euroexpert Sp. z o.o. może naliczyć odsetki w wysokości dwukrotności wysokości odsetek ustawowych za opóźnienie (odsetki maksymalne za opóźnienie), ma również prawo dochodzić spłaty zaległych należności na drodze postępowania sądowego i egzekucyjnego. W takich przypadkach Pożyczkobiorca może zostać obciążony kosztami takich postępowań zgodnie z prawomocnym postanowieniem sądu. Euroexpert Sp. z o.o. może powierzyć prowadzenie działań windykacyjnych podmiotowi zewnętrznemu wyspecjalizowanemu w dochodzeniu wierzytelności przeterminowanych oraz przekazać dane o zadłużeniu Pożyczkobiorcy do biur informacji gospodarczej, zgodnie z Ustawą z dnia 9 kwietnia 2010 r. o udostępnianiu informacji gospodarczych i wymianie danych gospodarczych (Dz. U. 2010 r., Nr 81, poz. 530).

Administratorem danych osobowych jest Euroexpert Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Bydgoszczy przy ul. Królowej Jadwigi 19 lok 4, 85-231 Bydgoszcz. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu zawarcia i wykonywania umowy, a także w celu marketingu własnych produktów i usług administratora danych. Podanie danych jest dobrowolne i przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawiania, żądania zaprzestania przetwarzania oraz wniesienia sprzeciwu.

źrodło: wnioski.euroexpert.org.pl