Jeśli potrzebujesz pieniędzy, a nie bardzo masz skąd je wziąć, najlepiej wybierz Fellow Finance! Z naszej pomocy skorzystało już mnóstwo osób, a doświadczenie sprawia, że umiemy się dostosować do wielu sytuacji – skutkiem tego stworzyliśmy ofertę, która powinna się spodobać każdemu.

Fellow Finance pożyczka ratalna do 12 000 zł na 24 m-ce 1

szczegóły oferty

Możesz pożyczyć w FellowFinance nawet do 12 000 złotych, a spłacić tą kwotę w całości dopiero po 24 miesiącach! To doskonała oferta dla wszystkich, którzy potrzebują szybkich, dobrych rozwiązań!

Fellow Finanse wie, że wielu ludzi potrzebuje czasem dodatkowych pieniędzy – potrzeby są różne i często pojawiają się niespodziewanie. Dlatego też zawsze można się do nas zgłosić po pożyczkę – nasz serwis jest bezpieczny i gwarantuje ochronę danych osobowych wszystkich klientów. Pracujemy zgodnie z najwyższymi standardami i nie ujawniamy danych osobowych ludzi, którzy się do nas zgłosili – wszystko jest szyfrowane na każdym etapie postępowania.
Co nas wyróżnia? Przede wszystkim doskonała oferta, dopasowana do wszystkich potrzeb! Pożyczyć można sporo, a przy tym okres spłaty jest bardzo długi – wszystko zależy od możliwości konkretnej osoby, która się do nas zgłasza. Oczywiście, po przesłaniu do nas wypełnionego wniosku, przechodzi on proces oceny kredytowej – to od niej zależy czy, ile i na jak długo można pożyczyć. Oferta kredytowa dla osób z wysoką oceną jest dużo lepsza niż w innych przypadkach. Staramy się podchodzić do wszystkich spraw indywidualnie – pozwalamy na wcześniejszą spłatę zobowiązania, jeśli tylko ktoś ma taką możliwość i nie pobieramy za to dodatkowych opłat. Pozwalamy też przesunąć termin spłaty, czy też go odroczyć – a nawet umożliwiamy naszym klientom na zwiększenie swojego limitu kredytowego co 4 miesiące.
Jak więc widać, jesteśmy firmą elastyczną i gwarantującą bezpieczeństwo! Serwis FellowFinance to coś dla Ciebie!

Okres pożyczki od roku do ​trzech lat

Elastyczny okres pożyczki daje Ci możliwość dopasowania rat do Twojego miesięcznego budżetu.

Oferta dopasowana do Ciebie

Zawsze dostajesz specjalnie dopasowaną do Ciebie ofertę pożyczkową. Im bardziej wiarygodnym pożyczkobiorcą jesteś, tym lepszą ofertę Ci zaproponujemy.

Elastyczna pożyczka

W każdym momencie masz możliwość wcześniejszej spłaty pożyczki, bez dodatkowych kosztów. Możesz też, w razie potrzeby, przesunąć spłatę raty a nawet odroczyć ją na następny miesiąc. Dodatkowo co ​4 miesiące możesz zwiększać swój limit kredytowy.

Bezpieczny serwis

Chronimy Twoje dane osobowe według najwyższych standardów bezpieczeństwa. Szanujemy Twoją prywatność i nie ujawniamy Twoich danych, które są szyfrowane na każdym etapie przeprowadzania transakcji.

Informacje dotyczące Serwisu. Właścicielem Serwisu jest FELLOW FINANCE POLSKA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, ul. Piękna 68, piętro II, Warszawa 00-672; telefon 22 397 51 15, e-mail bok@fellowfinance.pl, zarejestrowana w Krajowym Rejestrze Sądowym prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla M. St. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem 0000576864; NIP 7010508554; REGON 362560885; Kapitał zakładowy w wysokości 200 000,00 PLN, w całości opłacony. Dane osobowe. Administratorem danych osobowych Użytkowników Serwisu oraz osób korzystających z Serwisu jest FELLOW FINANCE sp. z o.o.

Dane osobowe Użytkowników, którzy prawidłowo dokonali procedury rejestracji w systemie Serwisu przetwarzane są na zasadach określonych poniżej oraz w Polityce Prywatności dostępnej na stronie internetowej Serwisu. Użytkownikowi przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe, do ich poprawienia oraz wniesienia żądania o zaprzestaniu ich wykorzystywania. Skorzystanie z prawa domagania się usunięcia danych z systemu serwisu jest realizowane poprzez wysłanie do administratora danych pocztą elektroniczną stosownego żądania (e-mail: bok@fellowfinance.pl).

Reprezentatywny przykład dla pożyczki udzielonej za pośrednictwem FELLOW FINANCE: Całkowita kwota pożyczki 1000 zł, czas obowiązywania umowy: 12 miesięcy, roczne oprocentowanie nominalne: 10%, opłata wstępna: 170 zł (pobierana z kwoty pożyczki), opłata administracyjna i opłaty miesięczne za prowadzenie konta: 362,01zł łączna kwota odsetek: 54,99 zł, Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO): 191%, całkowita kwota do spłaty przez Pożyczkobiorcę: 1417 zł.

Opóźnienie w spłacie Pożyczki. Odsetki za nieterminową płatność pożyczki naliczane są w wysokości odsetek maksymalnych za opóźnienie określonych w art. 481 § 21 Kodeksu cywilnego, tj. dwukrotności wysokości odsetek ustawowych za opóźnienie (wysokość odsetek ustawowych za opóźnienie jest równa sumie stopy referencyjnej Narodowego Banku Polskiego i 5,5 punktów procentowych). W przypadku, gdy Pożyczka lub jej część nie została spłacona w terminie, FELLOW FINANCE ma prawo podejmowania czynności windykacyjnych polegających na: a) wysyłaniu monitów za pomocą wiadomości SMS, b) wysyłaniu monitów za pomocą wiadomości e-mail, c) wysyłaniu monitów telefonicznie, d) wysyłaniu monitów za pomocą pisemnych wezwań, e) przekazaniu prawa do dochodzenia zaległych płatności osobom trzecim. W przypadku braku spłaty pożyczki bądź opóźnienia w spłacie Pożyczkodawca może przekazywać dane Pożyczkobiorcy o zobowiązaniach do Biur Informacji Gospodarczej.

Strony internetowe serwisu Fellow Finance używają informacji zapisanych za pomocą ciasteczek, tzw. “cookies”, w celach reklamowych, statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych potrzeb jego użytkowników. Użytkownik może w każdej chwili zmienić ustawienia dotyczące cookies w swojej przeglądarce internetowej. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce Prywatności.

66 / 100