Jeśli potrzebujesz pieniędzy, a nie bardzo masz skąd je wziąć, najlepiej wybierz Fellow Finance! Z naszej pomocy skorzystało już mnóstwo osób, a doświadczenie sprawia, że umiemy się dostosować do wielu sytuacji – skutkiem tego stworzyliśmy ofertę, która powinna się spodobać każdemu.

Fellow Finance

szczegóły oferty

Możesz pożyczyć w FellowFinance nawet do 12 000 złotych, a spłacić tą kwotę w całości dopiero po 24 miesiącach! To doskonała oferta dla wszystkich, którzy potrzebują szybkich, dobrych rozwiązań!

Fellow Finanse wie, że wielu ludzi potrzebuje czasem dodatkowych pieniędzy – potrzeby są różne i często pojawiają się niespodziewanie. Dlatego też zawsze można się do nas zgłosić po pożyczkę – nasz serwis jest bezpieczny i gwarantuje ochronę danych osobowych wszystkich klientów. Pracujemy zgodnie z najwyższymi standardami i nie ujawniamy danych osobowych ludzi, którzy się do nas zgłosili – wszystko jest szyfrowane na każdym etapie postępowania.
Co nas wyróżnia? Przede wszystkim doskonała oferta, dopasowana do wszystkich potrzeb! Pożyczyć można sporo, a przy tym okres spłaty jest bardzo długi – wszystko zależy od możliwości konkretnej osoby, która się do nas zgłasza. Oczywiście, po przesłaniu do nas wypełnionego wniosku, przechodzi on proces oceny kredytowej – to od niej zależy czy, ile i na jak długo można pożyczyć. Oferta kredytowa dla osób z wysoką oceną jest dużo lepsza niż w innych przypadkach. Staramy się podchodzić do wszystkich spraw indywidualnie – pozwalamy na wcześniejszą spłatę zobowiązania, jeśli tylko ktoś ma taką możliwość i nie pobieramy za to dodatkowych opłat. Pozwalamy też przesunąć termin spłaty, czy też go odroczyć – a nawet umożliwiamy naszym klientom na zwiększenie swojego limitu kredytowego co 4 miesiące.
Jak więc widać, jesteśmy firmą elastyczną i gwarantującą bezpieczeństwo! Serwis FellowFinance to coś dla Ciebie!

Okres pożyczki od roku do ​trzech lat

Elastyczny okres pożyczki daje Ci możliwość dopasowania rat do Twojego miesięcznego budżetu.

Oferta dopasowana do Ciebie

Zawsze dostajesz specjalnie dopasowaną do Ciebie ofertę pożyczkową. Im bardziej wiarygodnym pożyczkobiorcą jesteś, tym lepszą ofertę Ci zaproponujemy.

Elastyczna pożyczka

W każdym momencie masz możliwość wcześniejszej spłaty pożyczki, bez dodatkowych kosztów. Możesz też, w razie potrzeby, przesunąć spłatę raty a nawet odroczyć ją na następny miesiąc. Dodatkowo co ​4 miesiące możesz zwiększać swój limit kredytowy.

Bezpieczny serwis

Chronimy Twoje dane osobowe według najwyższych standardów bezpieczeństwa. Szanujemy Twoją prywatność i nie ujawniamy Twoich danych, które są szyfrowane na każdym etapie przeprowadzania transakcji.

Reprezentatywny przykład pożyczki:

Miesięczna rata już od 52 złotych. Indywidualna oferta rat i stałe oprocentowanie 10% (Maksymalne RRSO: 145%). Bez ​gwaranta. Pożyczka na okres od 1 do 3 lat. Otrzymasz ofertę pożyczkową oraz pieniądze na konto nawet tego samego dnia. Możesz spłacić swoją pożyczkę w każdej chwili, bez dodatkowych kosztów. Elastyczny system spłaty rat. Możesz zwiększać kwotę swojej pożyczki co ​4 miesiące.
Reprezentatywny przykład dla Pożyczki Fellow Finance:
„Całkowita kwota pożyczki – 1000 zł na 12 mies.; opłata wstępna – 120 zł; opłata administracyjna – 134,55 zł.; opłata za prowadzenia konta – 16,60 zł/mies. (łącznie: 199,20 zł); roczna stopa oprocentowania – 10%; łączna kwota odsetek – 54,99 zł; czas obowiązywania umowy – 12 miesięcy; wysokość miesięcznych rat: 115,07 zł; całkowita kwota do zapłaty przez Konsumenta – 1380,88 zł; całkowity koszt pożyczki – 500,88 zł; Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania – 144,55 %”.
Właścicielem Serwisu jest FELLOW FINANCE Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, ul. Nowogrodzkiej 44 lok.3, Warszawa 00-695; telefon 22 397 51 15, e-mail [email protected], zarejestrowana w Krajowym Rejestrze Sądowym prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla M. St. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem 0000576864; NIP 7010508554; REGON 362560885; Kapitał zakładowy w wysokości 200.000,00 PLN, w całości opłacony
70 / 100