9 komentarzy

 1. Marek

  Polecam filarum jak potrzebujecie szybko niewielką kwotę gotówki. Miałem konto w tym samym banku i chwilówkę otrzymałem bardzo szybko ( kilkanaście minut ). Przy pożyczce z banku czekałbym pewno kilka dni o ile jakiś bank zdecydowałby się udzielić mi pożyczki na tak krótki okres czasu. W tej firmie bez problemów i co najważniejsze za darmo 🙂

 2. Zadowolony

  1000 zł na 30 dni w 10 min. Bez problemów i bez opłat przy 1-ej pożyczce

 3. Reks

  500zł bez dodatkowych odsetek w filarum, co tu dużo mówić! Polecam :

 4. Giewont

  Nie odpisują z filarum 🙁

 5. Zawodowiec

  Pierwszą pożyczkę w filarum miałem darmową, także uważam że jest to dobry układ. Ja złożyłem akurat w nocy wniosek i rano już dzwonili do mnie, a dosłownie zaraz miałem przyznaną pożyczkę. Wiadomo lepiej się nie bawić w kredyty, ale taka mała pożyczka, zawsze załata dziurę w budżecie i w miarę łatwo jeszcze ją spłacić. Niestety kolejne pożyczki już nie są za darmo.

 6. DAsik88

  Nie wierzyłam w opinie, w których było, że długo się czeka na pieniądze, i co jednak prawda. Już 28 godzin czekam i pieniędzy jak nie było tak nie ma. Po rozmowie z Filarum, dowiedziałam się, że pożyczkę już od razu wysłali, po przeczytaniu wniosku i że to na pewno wina mojego banku. Tylko zastanawia mnie jedno, mój przelew to jakoś szybko do nich doszedł, a od nich to już oczywiście problemy. Na pewno nie skorzystam już z Filarum.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.