Serwis Greenmoney umożliwia otrzymanie pożyczki pieniężnej bez wychodzenia z domu. Należy wypełnić wniosek, który znajduje się na naszej stronie internetowej, podać imię, nazwisko, numer telefonu, adres mailowy oraz oczekiwać na bezpłatny kontakt naszego doradcy.

GreenMoney pożyczka na raty do 5 000 zł na 3-12 m-cy.

GreenMoney

Wnioskować mogą osoby, które mają zaległości w innych firmach pożyczkowych a także figurujące w bazach BIG, BIK, KRD – każdy wniosek Klienta traktowany i rozpatrywany jest indywidualnie. Przyznanie pożyczki oraz jej wysokość uzależniona jest od obecnej sytuacji finansowej Pożyczkobiorcy.

Aby otrzymać pożyczkę musisz być osobą pełnoletnią oraz posiadać pełną zdolność do czynności prawnych. O pożyczkę mogą ubiegać się osoby, które nie ukończyły 74 roku życia. Na spotkaniu z Doradcą Klienta, które zawsze odbywa się w domu Klienta należy okazać ważny i niezniszczony dowód osobisty oraz tytuł własności lokalu, np. : umowę najmu lub imienny rachunek za media wystawiony na adres zamieszkania Klienta lub korespondencję kierowaną na adres zamieszkania Klienta. Ubiegając się o pożyczkę, powinieneś posiadać stałe źródło dochodów, np.: pensja, renta, emerytura.

Wysokość pożyczki, którą możesz otrzymać zaczyna się od kwoty 600 zł w dogodnych okresach spłaty: 35, 44, 52 tygodnie. Pożyczka dla nowych Klientów dostępna jest na okres 35 tygodni. Istnieje również możliwość ubiegania się o pożyczkę bez zaświadczeń o dochodach – wówczas kwota pożyczki każdorazowo ustalana jest z Klientem indywidualnie i uzależniona jest od obecnej sytuacji finansowej Pożyczkobiorcy, tak by udzielona pożyczka spełniła oczekiwania Klienta i pozwoliła na dogodne, nieodczuwalne spłacanie rat.

GreenMoney nie jest firmą pożyczkową. Ułatwiamy kontakt klientom zainteresowanym krótkoterminowymi pożyczkami oraz chwilówkami z czołowymi dostarczycielami pożyczek na rynku. Klienci uzyskują najlepszą ofertę, nawet jeżeli mają niską zdolność kredytową!

INFORMACJE DOTYCZĄCE POŚREDNIKA

WebField Spółka z ograniczona odpowiedzialnością, z siedzibą w Gdańsku (80-386), ul. Lęborska 3B, NIP: 5833190889, REGON: 363241225, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy miasta Gdańsk, VII wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000591826,o kapitale zakładowym w wysokości 205 000,00 złotych. Webfield Sp. z o.o. pełni rolę pośrednika finansowego pomiędzy klientem a instytucją pożyczkową, przy czym umowy pożyczek zawierane są przez instytucje pożyczkowe współpracujące z Pośrednikiem.

INFORMACJE DOTYCZĄCE POŻYCZKODAWCY

Everest Finanse S.A. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Stary Rynek 88, wpisaną do Krajowego Rejestru Sądowego–Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Poznań Nowe Miasto i Wilda, VIII Wydział Gospodarczy Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000541824, NIP 7831722320, REGON 360730596, kapitał zakładowy 5.000.000,00 zł. Pożyczkodawca udziela pożyczek gotówkowych na okres 35, 44, 52 tygodni, na kwotę od 600 zł. Informujemy, iż pożyczkodawca działa w oparciu o przepisy obowiązującego prawa wynikającego z Ustawy o kredycie konsumenckim.

ADMINISTRATOR DANYCH

Informujemy, że administratorem podanych przez Państwa danych osobowych jest WebField Spółka z ograniczona odpowiedzialnością, z siedzibą w Gdańsku (80-386), ul. Lęborska 3B. Państwa dane osobowe mogą być, przetwarzane w celach marketingowych związanych z przedstawieniem oferty, a także w celach świadczenia usług drogą elektroniczną oraz analizy finansowej. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak niezbędne do ww. celu. Wszystkie przekazane dane są przechowywane i przetwarzane zgodnie z przepisami prawa i z zachowaniem niezbędnych zasad bezpieczeństwa. Przysługuje Państwu prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia.