6 komentarzy

 1. BetaW

  Rok temu zabrakło mi 2000 zł do wakacji (ostatnia rata wymarzonych wakacji w Grecji), złożyłam wniosek w Kredito24 i po 15 minutach otrzymałam pozytywną decyzję. Pieniądze na koto dostałam następnego dnia bo było już po godz. 17. Kredito24 uratowało nasz urlop i pieniądze które już wpłaciliśmy. Wakacje się udały, pieniądze oddałem tydzień przed czasem bo wiedziałam że zaraz po urlopie jest wypłata. Polecam tego pożyczkodawcę.

 2. Batman

  Ogólnie rzecz biorąc nie lubię parabanków, ale jeśli już ktoś musi zaciągać w nich dług, to polecam Kredito24, bo sam korzystałem.

 3. Konrad

  Parabank godny polecenia. Pożyczone pieniądze znalazły się u mnie niemal ekspresowo. Długi okres spłaty. Zadowolony klient i zadowolona firma.

 4. Grażyna

  Choć o pożyczkę starałam się z duszą na ramieniu, bo potrzebowałam pieniędzy, a miałam już jeden kredyt, wszystko się udało. Długi już spłacone, a ja mogę tylko polecić Kredito24 🙂

 5. Filip

  Oferta dla każdego, komu się spieszy i potrzebuje przelewu szybko! Osobiście jestem bardzo zadowolony, więc równie bardzo polecam!

 6. Paweł

  Warto polecić – decyzja co do pożyczki była bardzo szybka, a pieniądze równie szybko trafiły na moje konto.

Comments are closed.