9 komentarzy


 1. Nowa odsłona Kredito24. Elastyczniejsze zasady pożyczania.

 2. Matrix

  Nigdzie nie jest tak szybko jak w Kredito24

 3. Tomcio

  Dostałem pożyczkę w kredito24 bez problemu, kasa tego samego dnia!

 4. Ktoścoś

  Facebook im potrzebny żeby policzyć lajki i znajomych, bo jak za mało to pożegnaj się z pożyczką w kredito24

 5. Urszula

  Dostałam w Kredito24 pożyczkę na 400zł , którą spłaciłam w terminie i rzeczywiście teraz limit mi się zwiększył. Więc jestem już spokojniejsza, bo wiem że jak coś się wydarzy na pewno będę miała jakąś kasę i rozłożę ją na rok. Mimo, że załatwia się wszystko przez internet naprawdę są uczciwi, a kasa doszła do mnie jeszcze tego samego dnia. Strona internetowa przejrzysta i jasna. Nie trzeba szukać nie wiadomo gdzie, najbardziej interesujących nas rzeczy.

 6. Biba

  Kredito24 nigdy mnie nie zawiodło. Oddałam tyle i napisali. Polecam

 7. Facetpo40-stce

  Miałem już doświadczenie z trzema firmami przez internet, a kredito24 to moja 4 firma. Cóż niby wszystko porównywalnie, ale dzięki małym szczegółom kredito24 jest lepsze. np. darmowa pierwsza pożyczka, chwilówka przez sms-a, i odrobinę niższe oprocentowanie – dla mnie każdy grosz się liczy, więc zostaję już z kredito24. Polecam tą firmę.

 8. ekoIra

  Dla mnie kredito24 jest najlepsze bo na pierwszą pożyczkę, wzięłam u nich aż 2000 złotych. Ciężko było znaleźć firmę która tyle by mi dała. Jednak wiadomo procenty też wysokie były, mimo, że to tylko na 3 tygodnie. No ale ogólnie bez zarzutów. Wiadomo też coś muszą zarobić.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.