Kredyt hipoteczny. Posiadanie własnego mieszkania bądź domu stanowi główne marzenie i życiowy cel ogromnej liczby Polaków. Mało kogo jest jednak stać na sfinansowanie tak dużej inwestycji z własnej kieszeni. W takiej sytuacji na pomoc przychodzą nam banki, oferując szeroką gamę kredytów hipotecznych. Nie jest jednak łatwo dokonać odpowiedniego wyboru, jeśli w grę wchodzą ogromne pieniądze i tak ważny element naszego życia jak własne lokum. Wychodząc naprzeciw państwa potrzebom, stworzyliśmy zestawienie tego rodzaju kredytów na naszej stronie. Różnią się one okresem kredytowania (możliwe jest wzięcie kredytu nawet na 30 lat) jak i wysokością pożyczki (niektóre pokrywają aż 80% wartości nieruchomości). Inne są ponadto marże i prowizje oraz formalności dotyczące potwierdzenia swoich dochodów. O wszystkich szczegółach mają państwo możliwość dowiedzieć się właśnie na naszej stronie.

Kredyt hipoteczny to kredyt, który udzielany jest na finansowanie budowy, remontu lub zakupu nieruchomości przez osoby fizyczne. Jest udzielany na stosunkowo długie terminy, nawet kilkadziesiąt lat (zazwyczaj do 35 lat). Jest również zabezpieczony hipoteką, czyli w przypadku niewywiązywania się z terminowymi spłatami, wierzyciel kredytu, w tym przypadku bank, może dochodzić zaspokojenia spłaty z wierzytelności i ma tutaj pełne pierwszeństwo w porównaniu do jakichkolwiek innych osób. Oznacza to, że hipoteka jest na stałe związana z nieruchomością, a nie osobą, która zaciąga kredyt. Kredyt hipoteczny można zaciągnąć również w obcej walucie.

Kredyt hipoteczny to kredyt, który udzielany jest na finansowanie budowy, remontu lub zakupu nieruchomości przez osoby fizyczne. Jest udzielany na bardzo długie terminy, nawet kilkadziesiąt lat. Często ludzie spłacają takie zobowiązania do końca życia. Jest również zabezpieczony hipoteką, czyli w przypadku niewywiązywania się z terminowymi spłatami wierzyciel kredytu, w tym przypadku bank, może dochodzić zaspokojenia spłaty z wierzytelności i ma tutaj pełne pierwszeństwo w porównaniu do jakichkolwiek innych osób. Oznacza to, że hipoteka jest na stałe związana z nieruchomością, a nie osobą, która zaciąga kredyt. Pieniądze można pożyczyć również w obcej walucie i tutaj różnie się to opłaca. Raz jest to opłacalne dla klienta, a za rok już nie i trzeba to dobrze przemyśleć.

Poniżej znajduje się aktualna oferta

bankowy.kredytmieszkaniowy9.pl/kredyty-mieszkaniowe.html

65 / 100