Samochód jest obiektem marzeń wielu Polaków. Niestety, nie każdego stać na nabycie go za własne pieniądze, zwłaszcza jeśli chodzi o samochody wyższej klasy. By pomóc osobom w takiej sytuacji, przygotowaliśmy na naszej stronie rzetelne zestawienie najbardziej atrakcyjnych kredytów samochodowych oferowanych przez instytucje finansowe. Banki kuszą klientów do skorzystania z takiego kredytu różnego rodzaju czynnikami. Dla przykładu w GetIn Banku otrzymać można promocyjne oprocentowanie, decyzję nawet w 2 godziny czy finansowanie kosztów inwestycji i prowizji. Z kolei Alior Bank zapewnia nam 0% prowizji, wypłatę środków w jeden dzień, a kredyt do wysokości 150 000 złotych dostępny jest bez żadnych zabezpieczeń. Ze szczegółami tych i innych ofert mogą państwo zapoznać się korzystając z naszej strony internetowej.

Kredyty samochodowe stanowią bardzo ważną część polskiego rynku finansowego. Pojazdy wykorzystywane są zarówno w firmach, jak i przez osoby prywatne, walnie przyczyniając się do rozwoju transportu i wzrostu gospodarczego. Mało kto może sobie jednak pozwolić na zakup nowego samochodu jedynie z własnych oszczędności. Większość kupujących zmuszonych jest do skorzystania z odpowiedniego kredytu bądź leasingu, lecz ten przeznaczony jest raczej dla firm. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów, banki przygotowały szeroką gamę ofert tego rodzaju kredytów – w swoim asortymencie posiada je praktycznie każda instytucja finansowa. By umożliwić państwu skorzystanie z najodpowiedniejszej oferty, przygotowaliśmy ich przekrój na naszej stronie internetowej. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z nim i dokonania korzystnych wyborów.

Kredyt samochodowy należy podzielić na dwie kategorie z zabezpieczeniem i bez zabezpieczenia. Kredyt z zabezpieczeniem jest przeznaczony wyłącznie na zakup pojazdu. Związane jest to z każdym rodzajem pojazdu silnikowego, czyli między innymi ciągnikami, motocyklami, samochodami czy, co mało osób wie, motorówkami. Kwota kredytu jest zazwyczaj dowolna i indywidualnie dostosowana do klienta. Maksymalny czas spłaty to okres 10 lat. Banki stosują takie zabezpieczenia jak zastaw rejestrowy, przewłaszczenie, depozyt karty pojazdu, weksel in blanco czy też cesja polisy AC.

Kredyt bez zabezpieczenia jest podobny do pożyczki gotówkowej. Tutaj nie musimy kupować auta, pieniądze można wydać na dowolny cel, na przykład jego remont czy naprawę. Spłatę oczywiście ustalamy z bankiem, który udzieli nam pożyczki.

Kredyty samochodowe to rodzaj pożyczek, które mają na celu sfinansować zakup samochodu. Współcześnie można brać takie kredyty również na zakup przyczepy kempingowej, motocykli, motorowerów, skuterów, a nawet łodzi motorowych. Zabezpieczeniem dla banku jest przedmiot zakupu. Bank może zastosować jeden z trzech dostępnych obecnie na rynku zabezpieczeń: po pierwsze to zastaw rejestrowy, po drugie przewłaszczenie na zabezpieczeniu lub trzecie depozyt karty pojazdu. Kredyty takie można wykorzystać na zakup nowego auta i zazwyczaj kredytobiorcy tak właśnie wykorzystują pieniądze. Możliwy jest także zakup używanego, kupionego w kraju lub za granicą. Przy wyborze kredytu najlepiej sprawdzić aktualnie dostępne promocje i wybrać najkorzystniejszą pod względem własnych preferencji kredytowych.

Kredyt samochodowy trzeba podzielić na dwie kategorie z zabezpieczeniem i bez zabezpieczenia. Kredyt z zabezpieczeniem jest przeznaczony wyłącznie na zakup pojazdu. Związane jest to z każdym rodzajem pojazdu silnikowego, czyli między innymi ciągnikami, motocyklami czy też mało osób wie ale również motorówkami. Kwota kredytu jest zazwyczaj dowolna i indywidualnie dostosowana do klienta. Maksymalny czas spłaty to okres 10 lat. Banki stosują takie zabezpieczenia jak zestaw rejestrowy, przewłaszczenie, depozyt karty pojazdu, weksel in blanco czy też cesja polisy AC.

Kredyt bez zabezpieczenia jest podobny do pożyczki gotówkowej. Tutaj nie musimy kupować auta, pieniądze można wydać na dowolny cel. Spłatę oczywiście ustalamy z bankiem, który udzieli nam pieniędzy.

Poniżej znajduje się aktualna oferta

bankowy.kredytmieszkaniowy9.pl/kredyty-samochodowe.html

55 / 100