LimeKredyt – taryfy dostosowane do klientów. To parabank funkcjonujący w polskiej przestrzeni finansowej, który posiada dosyć interesującą ofertę – a formalności związane z zaciąganiem kredytu w tej instytucji finansowej nie są skomplikowane i z łatwością uda się je wykonać wszystkim.

Lime Kredyt to jedna z tych firm, do których można się zgłaszać w razie jakichkolwiek kłopotów z pieniędzmi. Kredyt jest udzielany na jasnych i klarownych zasadach, a firma na tyle bezpieczna, by nie obawiać się o zabezpieczenie zarówno swoich danych osobowych (które trzeba podać, by móc otrzymać pożyczkę), jak i funkcjonowania całej, zawartej z parabankiem umowy.

lime-kredyt-pl_ace2c9_750x100_pl

szczegóły oferty

Opinie/dyskusja/porady/pytania na forum.pozyczkabez.pl

Lime Kredyt umożliwia nam pożyczenie maksymalnie 2000 złotych na maksymalnie 30 dni. Oczywiście, możemy zdecydować się również na wartości minimalne – czyli na przykład pożyczyć 100 złotych na 7 dni. Wszystko możemy łatwo ustalić przy pomocy specjalnych kalkulatorów pożyczkowych, jakie znajdują się na stronie internetowej firmy Lime Kredyt.

Tam wybieramy interesujące nas wartości ze wskazanego przedziału. To jedynie od naszych potrzeb i możliwości spłaty zależy, na jakie wskaźniki się zdecydujemy.

Jeśli chcemy zaciągnąć pożyczkę właśnie w tym parabanku, musimy najpierw zarejestrować się w serwisie – to konieczna czynność dla tych osób, które chwilówkę Lime Kredyt pobierają po raz pierwszy.

Cały proces jest jednak bardzo prosty i opiera się na kilku krokach:
1. Najpierw tworzymy swój profil, klikając przycisk „wypłać pieniądze” i wpisując swoje dane osobowe, a także dane kontaktowe.
2. Kolejny krok to uzupełnienie informacji dotyczących naszego konta bankowego – wszak parabank musi wiedzieć, na jaki numer przelać pieniądze. Dane związane z rachunkiem osobistym są ważne również dlatego, że dzięki nim następuje przydzielenie odpowiedniej taryfy.
3. Następnie na kalkulatorze parabanku wybieramy interesujące nas wartości – kwotę kredytu oraz czas kredytowania.
4. Umowę podpisujemy wpisując w formularzu kod z SMS-a, który zostanie do nas wysłany przez firmę na wskazany wcześniej numer telefonu komórkowego.
5. Później czekamy już tylko na pieniądze!

Cały proces jest o wiele szybszy, jeśli to nie jest nasza pierwsza pożyczka w tym parabanku – wówczas wystarczy już tylko zalogować się do swojego konta w serwisie i złożyć wniosek o pożyczkę, wybierając interesujące nas wartości.

Pożyczka LimeKredyt jest dobrą ofertą dla wszystkich.

W dodatku możemy dzięki niej podreperować nie tylko oswój budżet, ale i historię kredytową. O ile rzecz jasna, wszystkie należności spłacimy w terminie.

LimeKredyt pożyczka 2000 zł na 30 dni
4.9 (98.46%) 13 głosów

5 komentarzy

 1. Witek

  Niby wszystko ok, ale jak dla mnie trochę za dużo formalności. Jednak ogólnie jestem zadowolony, że skorzystałem z ich usług.

  Odpowiedz
 2. Jadzia

  Warto im zaufać! Nie miałam przekonania do takich firm, ale po kontakcie z Lime Credit wszystko się zmieniło. Polecam!

  Odpowiedz
 3. Edward

  Ten parabank to naprawdę solidna firma. Pieniądze uzyskałem bardzo szybko, a i z późniejszą spłatą nie było żadnych problemów.

  Odpowiedz
 4. Irek

  Nie chciałem pożyczać gotówki, ale musiałem. Dobrze jednak, że zdecydowałem się na ten parabank. Są świetni i godni zaufania.

  Odpowiedz
 5. K_Król

  Pożyczka podczas remontu okazała się nieunikniona. Na szczęście z pomocą przyszedł Lime Kredyt. Wszystko odbyło się sprawnie i szybko. Polecam.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *