7 komentarzy

 1. marta

  No niestety opinia negatywna gdybym wiedziała że tak będzie nigdy nie wzięłabym nic na raty za pośrednictwem Mondeo odradzam wszystkim nierzetelną firme są z nimi same problemy np., 20 telefonów dziennie i to już od 8 rano na temat nieuregulowania rachunku który został opłacony w terminie po przez zlecenie stałe ustawione na moim koncie więc wszystko terminowo a oni dzwonią juz 3 dni przed terminem opłaty raty żeby przypomnieć i 2 tygodnie później ze dalej nic nie mają -żenada co miesiąc tak samo i co miesiąc muszę wysyłać potwierdzenie przelewu bo odgonić się nie mogę tych telefonów JEDEN WIELKI BAŁAGAŃ mają i tyle ! Nie polecammmm!!!!!!

 2. Edi93

  Osobiście trochę się w tym regulaminie gubiłem – ale też oceniam MonedoNow na plus 🙂 i również polecam!

 3. Andrzej

  Ja też jestem zachwycony, chociaż odradzałem żonie zaciągnięcie długu w parabanku. Ale regulamin jest jasny, zasady proste, a spłata możliwa – więc warto!

 4. Halina

  Bardzo sceptycznie podchodziłam do takich instytucji, myśląc, że pewnie oszukują – ale sama musiałam wziąć kredyt w parabanku i jestem BARDZO zadowolona! Teraz wszystkim polecam!

 5. Lidia

  Ogólnie rzecz biorąc boję się zaciągania pożyczek, ale wiadomo że czasem nie ma innego wyboru. Jak się zdarzy taka sytuacja, zgłaszam się zawsze do MonedoNow.

 6. Kajtek

  Bardzo dobry parabank, do którego można mieć w pełni zaufanie. Korzystałem już wielokrotnie i nigdy nie było żadnych problemów.


 7. Pożyczka w Monedo wydaje się atrakcyjna ale jest TYLKO dla osób z czystą bazą dłużników, osoby wpisane do baz BiK, KRD i BIG nie otrzymają pożyczki.

Comments are closed.