Fast Invest buduje trwały i dopasowany model inwestycyjny, który nie wymaga wsparcia banku, a umożliwia naszym inwestorom zarabianie i rozwijanie swojego portfela inwestycyjnego. Nasza zaawansowana platforma inwestycyjna ułatwia klientom inwestowanie pieniędzy w kredyty z całej UE. Wszystkie kredyty są ubezpieczone, co eliminuje ryzyko i maksymalizuje zysk z inwestycji.

Fast Invest

NASZA WIZJA – STWORZENIE ERY NOWOCZESNYCH INWESTYCJI

Jak stanowi nasza wizja, wytrwale dążymy do stworzenia ery nowoczesnych inwestycji, dlatego postawiliśmy sobie cel, aby pozytywnie wpływać na życie milionów naszych inwestorów. Osiągamy to za pomocą naszej platformy inwestycyjnej, która napędza nową cyfrową gospodarkę.

RYNEK FINANSOWY ROZWIJA SIĘ SZYBKO I EFEKTYWNIE

Kiedy jest wspierany przez innowacje i wysoki poziom dynamiki transakcji. My do tego dodajemy naszą wiedzę, narzędzia i praktyczne podejście, aby wypracować wysoki zwrot z inwestycji.

ODPOWIEDZIALNE OFEROWANIE INWESTYCJI

Fast Invest buduje trwały i dopasowany model inwestycyjny, który nie wymaga wsparcia banku, a umożliwia naszym inwestorom zarabianie i rozwijanie swojego portfela inwestycyjnego. Nasza zaawansowana platforma inwestycyjna ułatwia klientom inwestowanie pieniędzy w kredyty z całej UE. Wszystkie kredyty są ubezpieczone, co eliminuje ryzyko i maksymalizuje zysk z inwestycji.

PRZEJRZYSTE ORAZ KOMPLETNE INFORMACJE

Fast Invest zapewnia, że nasi klienci otrzymują prawdziwe, przejrzyste i kompletne informacje na temat naszych portfeli inwestycyjnych, tak aby mogli podejmować świadome decyzje inwestycyjne.

JAKOŚĆ OBSŁUGI KLIENTA

Fast Invest zapewnia, że wszystkie aspekty obsługi Klienta spełniają najwyższe standardy jakości. W tym celu skupiamy się na zapewnieniu naszym klientom doświadczonej obsługi na każdym etapie współpracy z naszą platformą, zarówno online jak i offline. Analizujemy kontakt z klientami aby jeszcze lepiej poznać ich potrzeby i oczekiwania. Dbamy o jasne zasady współpracy i monitorujemy konsekwentne przestrzeganie wymogów partnerskich.

PRYWATNOŚĆ I BEZPIECZEŃSTWO DANYCH

Fast Invest zapewnia prywatność i bezpieczeństwo danych naszych klientów. Nasza platforma posiada certyfikat bezpieczeństwa SSL. SSL to standard technologii bezpieczeństwa dla szyfrowanego połączenia miedzy serwerem WWW i przeglądarką. Link ten gwarantuje, że wszystkie dane przekazywane między serwerem WWW a przegladarką pozostają bezpieczne. Dodatkowo, bezpieczeństwo danych ma dla nas ogromne znaczenie, dlatego ciągle pracujemy nad ulepszeniem naszych procedur bezpieczeństwa.

KIEROWANIE SIĘ WARTOŚCIAMI FAST INVEST

Fast Invest ciągle dąży do utrzymania najlepszego zespołu pełnego utalentowanych specjalistów z branży FinTech. Wierzymy, że wartości Fast Invest – pomysłowość, efektywność, pasja oraz otwartość tworzą i przyczyniają się do rozwoju naszego zespołu. Dzięki tym zasadom, które są zakotwiczone w naszej kulturze, jesteśmy w stanie działać na naszych zasadach przewodnich, zapewnić najwyższą jakość usług i tworzyć zgrany zespół.

5 komentarzy

 1. KronM

  Też się podpinam. W końcu platforma, która pozwala zarobić bez żadnych przykrych niespodzianek. Wszystko jasne przejrzyste i proste. Oby tak dalej.

 2. Jerzy

  Dobra opcja, bo przy tych stopach procentowych nawet nie ma co trzymać kasy w banku…..

 3. Zeko

  Nie byłem do końca przekonany co do tego typu platform. Jak zacząłem szukać jakiś informacji na ten temat i natrafiłem na artykuł o FastInvest. Myślę, że warto przeczytać i przetestować – ja jestem zadowolony.

 4. Marcin

  Na plus dla Fast Invest wam powiem jest szybki ( po 3 dniach) zwrot kasy jak nie będzie spłaty – na innych podobnych platformach tego typu zwracają ale po 30 – 60 dniach no i ta gwarancja, w porónaniu z podobnymi sobie wypadają najlepiej ( robiłem rozeznanie)

 5. edikson

  Potwierdzam – jasne przejrzyste warunki, gwarantowany zysk, od kilku miesięcy korzystam i wychodze na plus.

Comments are closed.