Konta dla firm są to specjalne rachunki bankowe przeznaczone dla osób bądź podmiotów, prowadzących działalność gospodarczą.

Oferta konta dla firm. Wybór konta firmowego bankowego może być kluczowym czynnikiem wpływającym na sukces biznesowy przedsięwzięcia, dlatego też warto poświęcić trochę czasu, aby dokładnie zgłębić temat, porównać i przeanalizować wszystkie dostępne na rynku oferty, by w końcu wybrać to najbardziej dla nas korzystne. Takie z pozoru mało istotne decyzje w perspektywie długoterminowej mogą przynieść oszczędności rzędu kilkuset złotych.
Prowadzenie rachunek firmowy często jest niestety znacznie droższe w porównaniu z kontem osobistym, dlatego ważne jest zwrócenie uwagi na plusy i minusy obu rozwiązań.

Polecamy poniższe oferty ze względu na szeroką gamę darmowych opcji, istotnych zwłaszcza dla nowych firm:

  • Konto FIRMA TO JA w IdeaBank z 600 zł premii oferuje 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w kraju, 0 zł za otwarcie i prowadzenie Konta Firma To Ja, 0 zł za wydanie karty debetowej i 0 zł za standardowe przelewy internetowe, do ZUS-u i US-u
konta dla firm
  • Proste konto firmowe w mBank to 0 zł za otwarcie i prowadzenie rachunku, 0 zł za za przelewy internetowe krajowe w PLN (Elixir), 0 zł za wypłaty z bankomatów własnych Planet Cash, Euronet, BZ WBK S.A. w kraju, 0 zł za kartę płatniczą a dodatkowo 100 zł zwrotu na konto za pierwszy przelew do ZUS na kwotę minimum 250 zł.

Proste konto firmowe w mBank

  • Rachunek firmowy Alior Banku to przede wszystkim: 0 zł za prowadzenie rachunku (dla nowych firm gwarantowane 0 zł przez 6 miesięcy, a dla wszystkich 0 zł za aktywne korzystanie), 0 zł za przelewy internetowe! Premia za wybrane czynności – przez 12 miesięcy nawet do 1500 zł! Aktywnie korzystaj z konta, a otrzymasz nawet 1500 zł! Prowadzisz jednoosobową działalność gospodarczą i nie jesteś klientem firmowym Alior Banku? To oferta konta dla firm dla Ciebie!
Rachunek firmowy Alior Banku
  • BIZnest Konto Nest Bank  to idealne rozwiązanie zarówno dla młodych jak i doświadczonych przedsiębiorców. Niezależnie od tego czy klient korzysta z komputera, tabletu czy komórki nie ponosi opłat za prowadzenie konta. Wypłaty z bankomatów w Polsce, przelewy krajowe oraz samo złożenie konta również jest bezpłatne.
BIZnest Konto Nest Bank
  • Santander Consumer Bank: Konto Firmowe; Konto Firmowe Godne Polecenia + nowoczesna eKsięgowość inFaktl 0 zł za prowadzenie konta, 0 zł za wszystkie przelewy internetowe, 0 zł za przelewy do ZUS i US w systemie Elixir*, 0 zł za wpłaty i wypłaty gotówkowe kartą debetową, 0 zł za prowadzenie jednego konta walutowego w wybranej walucie EUR, USD lub GBP

  • Konto Przekorzystne Biznes z premią do 1000 zł; to konto dla osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą, z prowadzeniem, kartą i przelewami za 0 zł, a także z darmowymi wpłatami BLIK do bankomatów sieci Euronet i Planet Cash.
    Dodatkowo nawet 1000 zł bonusów: 300 zł za otwarcie konta przez selfie i do 700 zł za spełnienie warunków aktywności

Pełna lista ofert konta dla firm:

https://portal.oferty-leadstar.pl/konta-firmowe

76 / 100