Strona w całości traktuje o produkty bankowe przez najróżniejsze banki – te bardziej znane i te mniej, a także te całkiem dla niektórych nowe. Link do oferty znajduje się na końcu strony.

Znajdują się tu oferty różnych banków z wielu zakresów, a także oferta pożyczek z parabanków, gdzie z zakładki o tych instytucjach zostajemy przekierowani do partnerskiej strony porównującej każde pożyczki tego typu z możliwością wnioskowania i uzyskania ich w formie online czyli bez wychodzenia z domu. Tradycyjne banki jednak oferują coś więcej niż tylko szybką gotówkę.

Takimi bankami są CityBank, który oferuje  wyjątkowe karty kredytowe., który oferuje kredyt plus i bankowy kredyt samochodowy, T-Mobile Bank Volkswagen Bank. który oferuje, konta kredyty i pożyczki, Santander Bank z ofertą kredytu gotówkowego, Raiffeisen Bank, który oferuje m. in. Kredyt Bezpieczny Korzystny czy konto Wymarzone i WizzAir MasterCard, PKO BP z kredytem obrotowym MSP, kontem dla młodych i innymi ofertami, Meritum Bank, mBank ze swoim słynnym eKontem mobilnym, a także idealnym kontem dla młodzieży izzyKONTO oraz innymi ofertami np. kredytów, Lions Bank z kilkoma rodzajami lokat w tym lokatą Welcome online, Inteligo i jego karta debetowa , ING Bank Śląski z otwartym kontem oszczędnościowym i innymi ofertami, Idea Bank, który oferuje m. in. kredyt na start i bezzwrotną pożyczkę, Getin Bank ze swoją bogatą ofertą kont, kart, kredytów, lokat i leasingu, Eurobank z kredytem mieszkaniowym i gotówkowym i który oferuje możliwość kontaktu z doradcą kredytowym, Deutsche bank i jego domu maklerskie, Credit Agricole z ofertą kart, kont, pożyczek i kredytów, BGŻ BNP Paribas z kredytami także online oraz iKontem, BGŻ Optima i lokatą bezkarną, BZ WBK z ofertą konta walutowego oraz osobistego, Bank Smart z m.in. rachunkiem firmowym oraz Bank Millenium ze swoją szeroką ofertą produktów finansowych w tym z Kontem 360st, Bank BPH, oraz jego rachunki firmowe i kredyty, a także Alior Bank z Kontem Najwyższej Jakości, Kontem Rozsądnym i innymi ofertami.

Na urodziny w ofercie promocyjnej, BOŚ Bank, który w swej ofercie ma między innymi EKO pożyczkę, Bank BPS, który oferuje bezpieczną gotówkę bez ubezpieczenia, Bank PekaO SA i jego oferta pożyczki ekspresowej, Bank Pocztowy i kredyt gotówkowy raz dwa, Noble Bank, Toyota Bank z kontem jedynym, Biz Bank i ofert kont firmowych w tym BIZnes Konto Active. Ich oferta różni się od siebie, każdy z nich oferuje swoje produkty na swoich warunkach i ze swoimi wymaganiami.

Jedni mają bogatsze oferty, nie wymienione wyżej inni mniejsze. Niektórzy dają możliwość wnioskowania o dane produkty online inne nie. Wiele z nich proponuje finanse osobiste takie jak konta osobiste, konta młodzieżowe, konta oszczędnościowe, konta walutowe, rachunki firmowe, rachunki osobiste i rachunki oszczędnościowe z czego niektóre banki w swojej ofercie mają kilka różnych kont w zależności od zapotrzebowania klienta. Są one kierowane zazwyczaj do poszczególnej grupy osób. Do tego dochodzą produkty finansowe takie jak kredyty gotówkowe, kredyty hipoteczne, kredyt konsolidacyjny, kredyt mieszkaniowy, kredyt samochodowy, kredyt dla firm, kredyty firmowe, kredyty odnawialne, karty kredytowepożyczki hipoteczne.

Oprócz wyżej wymienionych zainteresowany klient może spojrzeć także na ofertę inwestycji jakie oferują poszczególne banki. Do takich należą fundusze inwestycyjne, lokaty, lokaty i obligacje, lokaty strukturyzowane, rachunki inwestycyjne, inwestycje alternatywne i waluty czyli internetowe oferty kantorów walutowych. Jest także możliwość by wykupić wszelkie ubezpieczenia komunikacyjne, a także ubezpieczenie majątku. Na stronie widnieje także leasing i jego oferty w różnych bankach, informacja gospodarcza, faktoring, a także ranking kart kredytowych, ranking kont osobistych, ranking kredytów dla firm, ranking kredytów gotówkowych, ranking kredytów hipotecznych, ranking kredytów samochodowych, ranking leasingów, ranking lokat, ranking pożyczek mieszkaniowych.

Pełna oferta znajduje się na https://seotop.ebrokerpartner.pl/#/

Na niej znajdziemy dokładny adres banku, numer telefonu oraz adres e-mail, poprzez który można się kontaktować.

Na stronie wyróżnione zostały oferta produktów bankowych polecane co ułatwia wybór.

Na tej jednej stronie zainteresowani poszczególnymi ofertami mogą dokładnie popatrzeć na oferty, porównać je z innymi i podglądnąć w rankingu, by łatwiej było podjąć decyzję. Cała strona skomponowana jest tak by była jasna i przejrzysta, by łatwiej było manewrować między ofertami. Dodatkową opcją i plusem zarazem jest możliwość przejścia w szczegóły danej oferty i przekierowanie do porównywarek internetowych, które także ułatwiają cały proces.

Jeśli klient jest zainteresowany jakimś produktem wystarczy, że złoży wniosek online i poczeka na kontakt. Bardzo dużym atutem tej strony jest fakt, że przez cały proces zapoznawania się z ofertami banków i parabanków nie wyskakują żadne natrętne reklamy, które by utrudniały przeglądanie strony, nie ma też żadnych samoistnych przekierowań na inne strony.

59 / 100