Firma Okmoney, działając również jako Kyzoo zawiesiła swoją działalność i nie udziela już pożyczek.

Kliknij aby złożyć wniosek w Optima Pożyczki Finanse dla domu

Trochę historii:  firma Ok Money proponowała pożyczki z terminem spłaty pożyczki w ciągu 15 lub 30 dni. Jednorazowo, można ubiegać się o chwilówki online w wysokości od 200 – 3000 zł. Cała kwota znajdowała się na  koncie bankowym klienta już w ciągu godziny od złożenia wniosku od pon – pt w godzinach 8 – 18.

Setki ludzi w Polsce skorzystało już z takich mikropożyczek. Okmoney była jedną z najbardziej profesjonalnych i godnych zaufania firm, które udzielały chwilówek gotówkowych. Wielu ich Klientów brało szybkie pożyczki, żeby opłacić niespodziewane rachunki, zapłacić za naprawę sprzętu, który nagle się zepsuł, czy zrobić szybki remont mieszkania. OK Money wyciągała ręce do Klientów pomocną dłoń, w każdym z takich przypadków.

Była to polska firma, która działa również po marką Kyzoo (błędnie pisaną również kyzzo i działała w sposób bezpieczny i odpowiedzialny, mając na uwadze dobro i zadowolenie swoich Klientów. Obecnie ich strona już nie działa.

W pewnym momencie firma podpadła chyba UoKiK-owi albo przeszacowała swoje możliwości i we wrześniu 2014 zaprzestała udzielać pożyczek.

Okmoney i Kyzoo
4.5 (90%) 10 głosów

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *