Polacy pożyczają coraz więcej! 1Polacy pożyczają coraz więcej! Jak donoszą ostatnie badania, obrót firm pożyczkowych znów osiągnął bardzo wysoki poziom. Nie ma się czemu dziwić – ze względu na niechęć banków do pożyczania pieniędzy, Polacy coraz chętniej wykorzystują pożyczki bez BIK i im podobne produkty finansowe. Jaka przyszłość czeka szybkie pożyczki?

Wygodnie przez Internet

Rzecz jasna jedną z rzeczy, które można przewidzieć z niemal stuprocentowym prawdopodobieństwem, jest to, że pożyczki online będą z roku na rok zyskiwały na popularności. Jest to rzecz jasna coś zupełnie oczywistego, bo przecież jeśli chodzi o błyskawiczne kredyty, ich dużą zaletą jest właśnie wygoda.

Jakkolwiek patrzeć, możliwość pożyczania gotówki przez Internet to wielki atut, którego w żadnym wypadku nie można bagatelizować, bo przecież właśnie on sprawił, że Polacy tak chętnie sięgają po szybkie kredyty. Nie bez przyczyny zainteresowaniem cieszą się również pożyczki na oświadczenie.

Pożyczanie coraz łatwiejsze

Szybki kredyt jest dostępny praktycznie dla każdego, ale nie tylko ta kwestia jest bardzo ważna. Warto niewątpliwie pamiętać również o tym, że pożyczki bez BIK są bardzo łatwe w uzyskaniu, a czas oczekiwania na decyzję to z reguły tylko kilka minut.

Skutkiem takiego stanu rzeczy jest nie tylko duża popularność takich produktów finansowych wśród Polaków. Trzeba przyznać, że również z punktu widzenia firm pożyczkowych taka sytuacja jest bardzo korzystna, co najlepiej widać po wciąż otwieranych nowych placówkach w wielu polskich miastach.

62 / 100