BGŻ Optima posiada długoletnią historię w Polsce, dzięki tak długiej historii bank posiada doświadczenie dzięki któremu zapewnia klientom obsługę na najwyższym poziomie. Obecność na rynku od kilku pokoleń pozwoliła na wypracowanie standardów obsługi najlepszych dla klientów. Bank cały czas się rozwija i wprowadza nowe produkty finansowe zgodnie z zapotrzebowaniem swoich klientów. We wrześniu 2014 roku bank dołączył do Grupy BNP Paribas. Również w 2014 roku bank został uznany przez redakcję tygodnika Newsweek za najlepszy bank dla klienta indywidualnego. Dla klientów indywidualnych przygotowano niezwykle szeroka ofertę obejmującą miedzy innymi : konta, oszczędności, kredyty, karty, inwestycje, ubezpieczenia. Szereg usług jest również przeznaczonych dla firm, korporacji i gospodarstw rolnych. Siedziba banku mieści się w warszawie przy ulicy Kasprzaka 10/16.

Bank BPH jest częścią jednej z największych korporacji finansowych na świecie grupy kapitałowej GE. Obecny jest na rynku polskim od ponad dwudziestu lat, jego akcje notowane są na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Produkty banku przeznaczone są dla klientów indywidualnych, małych, średnich przedsiębiorstw, oraz korporacji. Posiada sieć ponad 400 placówek w całej Polsce, z jego usług można korzystać za pomocą sieci internetowej i telefonicznej. Bank przestrzega zasad i reguł, które są zawarte w kodeksie etycznym „Duch i Litera” wypracowanym przez głównego akcjonariusza GE którego hasłem przewodnim jest “Zawsze z bezkompromisową uczciwością” , hasło to dotyczy działań biznesowych i pracowników banku.

 

Alior Bank SA swoja działalność rozpoczął w 2008 roku i od razu zyskał dużą rzeszę stałych klientów. Bank reklamuje się jako wyższa kultura bankowości , swoje działania opiera na bankowości tradycyjnej połączonej z najbardziej nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi. W 2012 zadebiutował na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych . Klienci banku szczegółowo informowani są o produktach dla nich dostępnych, co ważne umowy pisane są prostym i zrozumiałym dla przeciętnego człowieka językiem. Pracownicy szczególny nacisk kładą na utrzymywanie długoterminowych relacji z klientami. Od początku działalności był bankiem innowacyjnym wprowadzając sporo nowych rozwiązań na rynek polski i tak jako pierwszy wprowadził bezpłatne bankomaty, bezpłatne opłacanie rachunków w swoich placówkach i inne.

 

Bank Millenium powstał w 1989 roku jest więc równolatkiem polskiej gospodarki wolnorynkowej. W 1990 roku stal się bankiem prywatnym po publicznej emisji akcji. Główną misją banku jest uniwersalność , nowoczesność, oraz dotarcie do wszystkich segmentów klientów. Usługi oferowane są poprzez bankowość mobilną, bankowość tradycyjną, bankowość tradycyjną. Klienci indywidualni mogą korzystać z usług typu: konta osobiste, karty płatnicze, produkty oszczędnościowe, kredyty, pożyczki, inwestycje i ubezpieczenia. Dla klientów o wyższym statusie majątkowym stworzono konto osobiste Prestige. Bank uruchomił bankowość prywatną gdzie do dyspozycji klientów jest cały sztab świetnie zorientowanych w niuansach ekonomicznych doradców.

67 / 100