13 komentarzy

 1. renata

  do mnie sa bardzo lojalni nigdy sie nie zdarzylo zeby odmowili rzetelna firma

 2. p

  nie polecam. Nie są firmą lojalną w stosunku do stałych klientów. Spłata na czas, wysyłają kody promocyjne dla stałych klientów a w rezultacie po 10 sek.od złożenia wniosku odmowa bo rzekomo nie jestem wypłacalna…jaki analityk w kilka sekund to sprawdził??

 3. Piotr

  Mike2015
  Niestety nie zgadzam się z Tobą ponieważ jestem w BIK i KRD a mimo to otrzymuje cały czas pożyczki w Wonga.com oraz Ferratum Bank bez problemu.
  Pozdrawiam

 4. alina

  może i są dobrzy tylko ich formularz kontaktowy ja wpisuje swój numer i serie dowodu na różne sposoby i ciągle napis zły format a wpisuje tak jak mam w dowodzie

 5. Rekas

  Nie zgadzam się z opiniami, pożyczka plus to beznadziejna firma pożyczkowa! Chcieli mnie w balona zrobić, ale ja nie będę im za friko płacił, jeśli jest napisane że do 7 dni gratis, to gratis, a nie później dostaję do spłaty coś, a wyrobiłem się w terminie. Dzwoniąc do nich dowiedziałem się, że promocja już minęła i niestety jak im przykro nie zdążyłem na nią! Wydzwaniają do mnie, piszą, straszą karami itp. Gdy rozmawiałem z jednym z konsultantów, wszystko jakoby się wyjaśniło, po czym następnego dnia dzwoni znowu kolejny konsultant że nie spłaciłem odsetek!! Szału można dostać z nimi. Unikajcie ich jak ognia.


  • Skoro promocja była do dnia to składając wniosek następnego dnia nie załapałeś się i tyle. Pretensje możesz mieć do siebie nie do PożyczkaPlus.

  • jazewsi

   Dostałam pożyczkę w piątek. Decyzja została wydana po godzinie 15-tej. Bank PKO BP ostatnia sesję ma o 14.30. Więc pieniądze przelane zostały z banku w poniedziałek.

 6. Kasieńka

  Profesjonalni konsultanci w pożyczkaplus, szybka kasa!

 7. Pozytywna

  Chciałabym szczerze polecić innym będącym w nagłej potrzebie Pożyczka plus. Pierwsza pożyczka jest szczególnie ciekawa, ponieważ jest kompletnie za darmo ja skorzystałam, i nie żałuję, bo oddałam równe 500zł, a jeśli chodzi o szybkość otrzymania pieniędzy to również jestem zadowolona. I dodam, że nie posiadam jakiegoś konta na facebooku.

 8. Adek84

  4000 zł na 45 dni w 15 min. Bez ściemy. Polecam pozyczkaplus

 9. Mike2015

  Pożyczka plus to super firma, poszło gładko i bez problemów. Kaskę miałem już po 20 minutach. A pożyczałem już w prawie wszystkich pożyczkach online bo pierwsze są za darmo , ogólnie to porównywalnie jest wszędzie. Niestety jak jesteś w bazie dłużników to nigdzie nie dostaniesz, nawet nie ma co próbować, bo kumpel w 4 firmach próbował i nic.

 10. Lorein

  Pożyczałem kasę od pożyczkaplus już dwa razy i za każdym razem było bezproblemowo. na pewno są uczciwi i człowiek od razu wie co i jak ma spłacać. Fajną opcją jest też to, że można wnioskować o przedłużenie terminu spłaty – ja byłem przez to spokojniejszy.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.