Pozyczka Poszukiwana to portal, dzięki któremu możesz złożyć wniosek o pożyczkę na raty. Firma działa na rynku pożyczkowym od 2007 roku, więc gwarantuje jakość obsługi oraz bezpieczeństwo na każdym etapie procesu online. Jest to całkowicie polska firma, z polskim kapitałem.

Pożyczka Poszukiwana

Pożyczka poszukiwana to:

  • od 1000 zł do 5000 zł na Twoje marzenia;
  • okres kredytowania od 3 do 30 miesięcy;
  • szybka decyzja za pośrednictwem SMS;
  • bezpieczny wniosek w 100% online;
  • niska rata, już od 71,13 zł.

Wniosek o pożyczkę mogą składać osoby, które spełnią poniższe warunki:

  • są w wieku od 20 do 80 lat;
  • posiadają stałe miesięczne dochody;
  • nie figurują w bazach Biura Informacji Gospodarczej oraz Biura Informacji Kredytowej jako osoby o negatywnej historii;
  • posiadają numer PESEL oraz polski dowód osobisty.

Dla całkowitej kwoty pożyczki o wartości 1 000 zł udzielonej na 30 miesięcy, spłacanej w równych ratach kapitałowo-odsetkowych z oprocentowaniem stałym w wysokości 10,00% rocznie oraz opłatą operacyjną wynoszącą 1 000,00 zł, kwota raty wynosi 71,13 zł, Całkowity koszt pożyczki wynosi 1 133,82 zł, Całkowita kwota do zapłaty wynosi: 2 133,82 zł. RRSO dla przykładowej pożyczki wynosi: 97,01%.

Powyższe dane zostały dostarczone przez SMS Kredyt Sp. z o. o.

Administratorem podanych powyżej danych osobowych jest Comperia.pl S.A., z siedzibą w Warszawie (ul. Konstruktorska 13, 02-673). Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane w celach marketingowych Comperia.pl S.A. W razie wyrażenia zgody, dane osobowe mogą być, przetwarzane w celach marketingowych związanych z przedstawieniem oferty, udostępniane podmiotom współpracującym Comperia.pl S.A. Dane osobowe mogą być również udostępniane podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, prawo żądania ich zmiany, poprawiania oraz usunięcia, a także prawo zgłaszania sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych.

Comperia.pl S.A. (właściciel portalu Pożyczka Poszukiwana) z siedzibą w Warszawie, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Miasta Stołecznego Warszawy, Wydziale XIII Gospodarczym – rejestrowym pod numerem 0000390656, NIP: 9512209854, o opłaconym w całości kapitale zakładowym wynoszącym 215 789,10 złotych informuje, iż nie pobiera wynagrodzenia bezpośrednio od kredytobiorców, współpracuje bezpośrednio za wynagrodzeniem z SMS Kredyt Sp. z o. o.