Pierwsza pożyczka do 3000 zł za darmo w PożyczkaCity. Potrzebujesz szybko pieniędzy? Błyskawiczna wypłata twoich pieniędzy! Umożliwiamy bezpieczne, szybkie i wygodne uzyskanie pożyczki ratalnej w kwocie do 5000 zł na elastyczny okres spłaty.

PożyczkaCity

Po spełnieniu kilku warunków, możesz otrzymać pożyczkę zdecydowanie szybciej i łatwiej niż za pośrednictwem tradycyjnego banku. Pożyczkę możesz otrzymać, jeżeli:

  • Jesteś obywatelem Polski
  • Masz od 20 do 70 lat
  • Posiadasz konto w którymś z polskich banków
  • Posiadasz regularne, miesięczne przychody
  • Posiadasz adres e-mail
  • Posiadasz aktywny numer telefonu komórkowego
  • Możesz się poszczycić pozytywną historią kredytową.

Dlaczego PożyczkaCity?

Dzięki pożyczce w PożyczkaCity możesz szybko uporać się z problemami finansowymi lub spełnić marzenia, które od dawna odkładałeś na później.
Jesteśmy pożyczkodawcą oferującym szybkie pożyczki w stu procentach przez Internet. Możesz wnioskować maksymalnie o 5 tysięcy zł, na okres od 14 do 30 dni.

PożyczkaCity – Łatwe wnioskowanie

Na stronie głównej przygotowaliśmy dla Ciebie intuicyjny skrypt graficzny, który ułatwi Ci wzięcie pożyczki. Po prostu za pomocą suwaka określasz interesującą Cię kwotę pieniędzy, a następnie drugim przyciskiem ustawiasz czas, na jaki chcesz pożyczyć pieniądze. Następnie przechodzisz do wniosku i w czasie rzeczywistym dowiadujesz się, czy dana kwota jest dla Ciebie dostępna.

Jeżeli Twój wniosek zostanie odrzucony – nie martw się! Zaproponujemy Ci opłacane alternatywy.

Szybka wypłata pieniędzy

Jak najszybciej, zaraz po wypełnieniu przez Ciebie wniosku online, analizujemy przesłane dane, które następnie potwierdza z Tobą pożyczkodawca. Nie musisz się o nic martwić – wystarczy, że będziesz postępować według wskazówek, a pieniądze szybko wylądują na Twoim koncie.

Reprezentatywny przykład dla pożyczki udzielonej przez instytucję pożyczkową, na rzecz której Adepto Sp. z o.o. oraz Net Credit Sp. z o.o. świadczą usługę pośrednictwa kredytowego: Dla przykładowej pożyczki 1000 zł na 30 dni (Promocyjne Warunki Spłaty) RRSO wynosi 0% (obliczone na dzień 25.01.2018); całkowita kwota pożyczki: 1000 zł; oprocentowanie stałe: 0 %; całkowity koszt pożyczki: 0 zł, w tym: Prowizja 0 zł, Odsetki 0 zł; okres obowiązywania umowy: 30 dni; całkowita kwota do spłaty: 1000 zł. Dla przykładowej pożyczki 1000 zł na 30 dni (Standardowe Warunki Spłaty): RRSO wynosi 674.24% (obliczone na dzień 25.01.2018); całkowita kwota pożyczki: 1000 zł; oprocentowanie zmienne w skali roku: 10 %; całkowity koszt pożyczki: 183,20 zł, w tym: Prowizja 175 zł, Odsetki 8,20 zł; okres obowiązywania umowy: 30 dni; całkowita kwota do spłaty: 1183,20 zł.

65 / 100