Pożyczki pod zastaw i pożyczka z poręczeniem. Rapidamoney to firma która oferuje pożyczki dopasowane do potrzeb klienta – pożyczki z poręczeniem (z żyranetem). Pożyczkę można otrzymać nawet z bardzo złą historią kredytową (wiele wpisów w bik, krd i erif) a także z komornikiem. Do każdego wniosku wymagane jest wskazanie poręczyciela, który również musi wypełnić wniosek. Poręczycielem może być każdy, kto jest obywatelem polskim, miedzy 18-75 rokiem życia, posiada stałe dochody i ma dobrą historię kredytową (może to być ktoś z rodziny albo znajomy).Pożyczki pod zastaw i pożyczka z poręczeniem 1

DuetKasa to firma stworzona właśnie po to, aby wnioskowanie o pożyczkę i otrzymanie pieniędzy było procesem szybkim, wygodnym i bezproblemowym. Dlatego wystarczy, że na stronie głównej określisz wysokość oczekiwanej kwoty i czas spłaty pożyczki. Następnie poprosimy Cię o wypełnienie krótkiego formularza z najpotrzebniejszymi danymi. Cała aplikacja odbywa się przez Internet i zajmie Ci najwyżej 5 minut!

Pożyczki pod zastaw i pożyczka z poręczeniem 2

Pożyczamy:

  • szybko,
  • bez ukrytych kosztów,
  • akceptujemy negatywne historie kredytowe,
  • mamy bezpieczny wniosek.

 

Jeżeli chcesz TYLKO skonsolidować (połączyć kilka pożyczek w jedną skorzystaj z Ekassa).

Dla wolnych zawodów i osób z działalnością polecamy pożyczkę pod zastaw (bez bik, krd i erfi) w SpeedCash.

Obie firmy oferują pożyczki na wysokie kwoty od 2500 zł do 25 000 zł na okres od 12 do 36 miesięcy na warunkach ustalonych w umowie kredytu. A dla pożyczek powyżej 20 000 zł aż na 48 miesięcy. Dzięki temu produkt ten nadaje się do konsolidowania mniejszych pożyczek.

Pożyczka z gwarantem

Czy zdarzyło Ci się, że bank odrzucił twój wniosek o kredyt? My jesteśmy inni. Jeśli masz kogoś, kto podżyruje pożyczkę, Twoja negatywna historia kredytowa nie ma dla nas znaczenia! Wystarczy, że twój gwarant jest właścicielem nieruchomości i zgodzi się uiścić raty kredytu, gdy ty będziesz miał kłopoty ze spłacaniem. Jeśli znajomi i rodzina uważają, że jesteś godny zaufania, nie wątpimy w to również i my!

Kto może być gwarantem?

Gwarantem może być każdy, kto jest obywatelem polskim, miedzy 18 – 75 rokiem życia. Wymagana jest także dobra zdolność kredytowa i posiadanie własnej nieruchomości.

63 / 100