Pożyczki przez internet bez zaświadczeń – jak najszybciej otrzymać pieniądze? Pożyczki przez Internet bez zaświadczeń to dobra opcja dla osób, które mają niekorzystną historię w BIK, są bezrobotne lub zadłużone. Jak najszybciej otrzymać pieniądze od firmy pożyczkowej?

Zdolność kredytowa a możliwość otrzymania pożyczki

Na zdolność kredytową składa się wiele czynników. O możliwości uzyskania pożyczki lub kredytu w banku decyduje przede wszystkim osiągany dochód oraz rodzaj umowy o zatrudnienie. Inne czynniki, które wpływają na zdolność kredytową to stan cywilny, ilość osób na utrzymaniu oraz miesięczne wydatki. Uzyskanie pożyczki lub kredytu w banku wcale nie jest takie proste, ponieważ weryfikowane są dane w BIK (Biuro Informacji Kredytowej) oraz w KRD (Krajowy Rejestr Długów).

Do firm, które oferują pożyczki bez weryfikacji danych w KRD i BIK, należą między innymi:

 • Zylion do 3500 zł, bez dodatkowych zaświadczeń, online bez BIK
 • Ekassa – ratalna lub konsolidacyjna  do 16 000 zł na 12 m-cy
 • LendonRaty (dawne Efino)  do 10 000 zł bez BIK,
 • Kuki do 3000 zł,  zaświadczenia nie wymagane, słaby BIK dopuszczalny
 • SzybkaGotówka do 5000 zł, brak wymaganych dodatkowych zaświadczeń, bez BIK ale weryfikacja w BIG i KRD
 • Miloan do 4000 zł, nie wymagane zaświadczenie, akceptują kiepski BIK
 • ViaSms do 2000 zł, nie wymagane zaświadczenie, bez weryfikacji BIK, sprawdzane BIG, KRD i ERIF
 • HapiPożyczka do 15000 zł, zaświadczenie nie wymagane, bazy sprawdzane ale dopuszczalne niewielkie negatywne wpisy w BIK
 • EkstraPieniądze do 3000 zł na 30 dni

Jeśli ktoś jest bezrobotny, zadłużony, nie posiada historii kredytowej lub pracuje w oparciu o umowę o dzieło/zlecenie, szanse otrzymania finansowania są nikłe. Jak w takim razie otrzymać gotówkę? Z pomocą przychodzą parabanki i firmy pożyczkowe, które mają w ofercie pożyczki przez Internet bez zaświadczeń.

Pożyczki przez Internet bez zaświadczeń – jak wygląda procedura wnioskowa?

Pożyczka przez Internet to dobra opcja dla osób, które pilnie potrzebują zastrzyku gotówki. To alternatywa dla tradycyjnych umów kredytowych zawieranych z bankiem, o wiele bardziej uproszczonej procedurze. Wnioskodawca ubiega się o pożyczkę, wypełniając formularz na stronie internetowej pożyczkodawcy, a następnie oczekuje na decyzję. Cała procedura odbywa się bardzo szybko i praktycznie w całości przeprowadzana jest drogą online. Do wypełnienia wniosku wystarczą dane z dowodu osobistego. Kryteria, którymi kierują się firmy pożyczkowe, są dość wyrozumiałe, dzięki temu możliwe jest uzyskanie pożyczki przez osoby niezwiązane umową o pracę, zadłużone oraz takie, które nie posiadają jeszcze zdolności kredytowej.

Pożyczki przez Internet bez zaświadczeń – przykładowe oferty

Jak zdobyć wsparcie finansowe i nie narazić się na zbędne lub ukryte koszty? Przede wszystkim należy korzystać z usług sprawdzonych i poleconych pożyczkodawców.

Kwota pożyczki zawartej przez Internet może wynieść od stu do nawet kilku tysięcy złotych, a czas spłaty zazwyczaj wynosi około 3 miesiące lub więcej. Nowi klienci mogą liczyć na pożyczkę z darmowymi odsetkami, działanie to ma na celu zapoznać klienta z ofertą firmy i zachęcić do częstszego korzystania z usług.

Pieniądze można otrzymać bez składania zaświadczeń o dochodach. Aby otrzymać wsparcie finansowe, wystarczy:

 • wypełnić krótki wniosek online, wybrać kwotę i czas spłaty

 • poczekać na weryfikację wniosku

 • wykonać przelew weryfikacyjny

 • poczekać na przelew z pożyczoną kwotą

Jeśli pożyczkobiorcy zależy na czasie, może skorzystać z chwilówek całodobowych. Tego typu pożyczki są udzielane 24 godziny na dobę, przez wszystkie dni tygodnia, a także w święta. Uzyskane w ten sposób pieniądze można wykorzystać na dowolny cel: okazyjny zakup mebli, prezenty dla rodziny lub wyjazd o charakterze wypoczynkowym.

64 / 100