Pożyczkodaj – pierwsza pożyczka za darmo. Jeśli potrzebujesz pieniędzy, pójście do tradycyjnego banku niekoniecznie skończy się udzieleniem kredytu – a nawet jeśli, cała procedura będzie bardzo długo trwać. Komu gotówka potrzebna jest natychmiast, kto chce pożyczyć niewielką sumę, albo kto posiada nieciekawą historię kredytową, która czyni go mniej wiarygodnym kredytobiorcą, najczęściej decyduje się więc na kontakt z parabankiem.

Pożyczkodaj

szczegóły oferty

Pożyczkodaj jest jednym z najlepszych w branży – jaką dysponuje ofertą?

W firmie Pożyczkodaj możliwe jest zaciągnięcie długu w wysokości do 1000 złotych na okres 30 dni. Co ważne, jeśli to Twoja pierwsza pożyczka w parabanku i terminowo ją spłacisz, będziesz mógł skorzystać z rabatu – koszt pożyczki zostanie obniżony do 0 złotych, co oznacza że zapłacisz dokładnie tyle, ile wcześniej pożyczyłeś. Warunek to jednak terminowa spłata zobowiązania.

W takim przypadku jedynymi kosztami, jakie poniesie klient, są koszty związane z jednorazową opłatą rejestracyjną – ale wynosi ona jedynie 1 grosz.

Jeśli jednak z jakiegoś powodu nie możesz spłacić tej lub kolejnej chwilówki Pożyczkodaj w terminie, możesz ubiegać się o odroczenie czasu spłaty za niewielką opłatą – możliwe jest jego przesunięcie nawet o kolejne 30 dni. Wysokość tej opłaty uzależniona jest od wielkości wcześniej zaciągniętego zobowiązania finansowego. Co istotne, przedłużenie nie odbywa się automatycznie – wszystko zależne jest od woli klienta, który musi wnieść opłatę, by mogło to nastąpić.

Pożyczkodaj posiada jednak o wiele więcej zalet – jedną z nich jest szybki proces wnioskowania. Wystarczy dosłownie kilka kliknięć, by móc wysłać formularz i oczekiwać już tylko na jego przyjęcie lub odrzucenie. Wszystko odbywa się przez internet – co jest kolejnym, wielkim ułatwieniem dla osób, które nie mają czasu na chodzenie po zwykłych bankach, by wypełniać tam stosy formalności.

Ta szybka pożyczka udzielana jest przy tym na jasnych zasadach, zgodnie z przepisami polskiego prawa.

Jednocześnie portal Pożyczkodaj współpracuje z obsługą stacjonarną firmy Prometeusz Finanse Sp. z o.o. To tam warto zgłosić się po kredyt, jeśli z jakiegoś powodu wniosek online został odrzucony.

RRSO w przypadku pierwszej pożyczki spłaconej w terminie spłaty wynosi 0%. Jednorazowa opłata rejestracyjna wynosi 0.01 zł (gdy Klient dokonuje opłaty rejestracyjnej na konto w jednym z banków w którym Finansec Sp. z o.o. posiada swoje konto).

Reprezentatywny przykład: całkowita kwota pożyczki 500.00 zł, czas obowiązywania umowy 30 dni, oprocentowanie 10%, prowizja 137.50 zł, całkowita kwota do zapłaty 642.74 zł, RRSO 2023.06% (w przypadku pierwszej pożyczki spłaconej terminowo suma wszystkich kosztów wynosi 0 zł tzn. całkowita kwota do zapłaty wynosi: 500.00 zł, stan na dzień 22.11.2016 r.). Udzielenie pożyczki jest uzależnione od pozytywnej oceny zdolności kredytowej.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.