konta firmoweKonta firmowe są to specjalne rachunki bankowe przeznaczone dla osób bądź podmiotów, prowadzących działalność gospodarczą.
Wybór konta bankowego może być kluczowym czynnikiem wpływającym na sukces biznesowy przedsięwzięcia, dlatego też warto poświęcić trochę czasu, aby dokładnie zgłębić temat, porównać i przeanalizować wszystkie dostępne na rynku oferty, by w końcu wybrać to najbardziej dla nas korzystne. Takie z pozoru mało istotne decyzje w perspektywie długoterminowej mogą przynieść oszczędności rzędu kilkuset złotych.
Prowadzenie rachunek firmowy często jest niestety znacznie droższe w porównaniu z kontem osobistym, dlatego ważne jest zwrócenie uwagi na plusy i minusy obu rozwiązań.

Polecamy poniższe oferty ze względu na szeroką gamę darmowych opcji, istotnych zwłaszcza dla nowych firm:

  • Konto FIRMA TO JA w IdeaBank z 600 zł premii oferuje 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w kraju, 0 zł za otwarcie i prowadzenie Konta Firma To Ja, 0 zł za wydanie karty debetowej i 0 zł za standardowe przelewy internetowe, do ZUS-u i US-u
  • Proste konto firmowe w mBank to 0 zł za otwarcie i prowadzenie rachunku, 0 zł za za przelewy internetowe krajowe w PLN (Elixir), 0 zł za wypłaty z bankomatów własnych Planet Cash, Euronet, BZ WBK S.A. w kraju, 0 zł za kartę płatniczą a dodatkowo 100 zł zwrotu na konto za pierwszy przelew do ZUS na kwotę minimum 250 zł.
  • Plus Konto Biznes Volkswagen Bank to wygodne w obsłudze i profesjonalne konto firmowe cieszące się uznaniem wśród ekspertów finansowych oraz przedsiębiorców. Zalety konta to: brak opłat za prowadzenie, przelewy i zlecenia przez Internet, dostęp dla wskazanych osób, firmowe karty VISA oraz wypłaty z dowolnych bankomatów.
  • Konto Direct dla Firmy ING oferuje aplikację mobilną na tablet i smartfon, 0 zł dla aktywnych za przelewy internetowe w PLN w kraju, a także dostęp do doradców w ponad 400 oddziałach w Polsce.
  • Rachunek firmowy Alior Banku to przede wszystkim: 0 zł za prowadzenie rachunku (dla nowych firm gwarantowane 0 zł przez 6 miesięcy, a dla wszystkich 0 zł za aktywne korzystanie), 0 zł za przelewy internetowe! Premia za wybrane czynności – przez 12 miesięcy nawet do 1500 zł!
  • BIZnest Konto Nest Bankto idealne rozwiązanie zarówno dla młodych jak i doświadczonych przedsiębiorców. Niezależnie od tego czy klient korzysta z komputera, tabletu czy komórki nie ponosi opłat za prowadzenie konta. Wypłaty z bankomatów w Polsce, przelewy krajowe oraz samo złożenie konta również jest bezpłatne.
  • Konto Firmowe Godne Polecenia BZ WBK oferuje 0 zł za prowadzenie konta, gdy wykonana została płatność podatku lub składki ZUS z tego konta w danym miesiącu, 0 zł za wszystkie przelewy internetowe do ZUS i US, 0 zł za wpłaty i wypłaty gotówkowe w PLN kartą Visa Business Electron lub MasterCard Business Debit we wpłatomatach i bankomatach sieci BZWBK24oraz 0 zł za prowadzenie dodatkowego konta walutowego w walutach EUR, USD lub GBP
  • Rachunek firmowy Inteligo w PKO BP to proste i wygodne produkty finansowe, stały dostęp do konta przez internet i przez telefon komórkowy,ponad 3400 bezpłatnych bankomatów i minimum formalności i procedur,
  • Konto dla firm Deutsche Banku uwzględnia darmowe prowadzenie rachunku, wpłaty i wypłaty w placówkach i bankomatach oraz 0 zł za przelewy krajowe, ponadto w ofercie za darmo: ubezpieczenie assistance, księgowość online i usługa paczkomaty

Poniżej znajduje się pełna i aktualna oferta:

www.abmd73.produktyfinansowe.pl/rachunki-firmowe.html

65 / 100