6 komentarzy

 1. Zadowolonyklient

  Jednak Provident to bezkonkurencyjna firma w mojej opinii. Nie to co inne limicik na 2 tysiące, dla kogo ja się pytam? Wiedząc, że moja firma pożyczkowa da mi nawet 10 tysięcy – provident – to śpię spokojnie. I spłata też nie w 14 czy 30 dni, przecież człowiek ledwo pensje dostanie. Ja wybrałem
  w providencie spłatę na 10 miesięcy i jestem bardzo zadowolony bo ze wszystkim spokojnie się wyrobiłem, a odsetki wcale nie robiły aż tak ogromnej różnicy jak bym wziął na krócej. Wszystko przeanalizowane z przedstawicielem providenta. Polecam.

 2. Beata

  Już dwa razy brałam w Provident. Pełna profeska.

 3. CiociaAnia

  W providencie wybrałam opcję z dostarczeniem pieniążków do domu, ponieważ są korzystniejsze warunki spłaty. Rzeczywiście ustaliliśmy wszystko tak, żeby było możliwe dla mnie do spłacenia. Współpracę oceniam na szóstkę!! Oby więcej takich firm!

 4. Karolina78

  A ja polecam Wam providenta !! Masz 28 dni i tyle ile wziąłeś to oddajesz, a wbrew temu co ludzie gadają procent nie jest taki duży

 5. StasiakKOS

  Polecam pożyczkę od Providenta starszym osobom, które tak jak mój dziadek nie ogarniają internetu i potrzebują po prostu, aby konsultant przyszedł do domu. To chyba jedyna sprawdzona firma, która daje taką możliwość.

 6. Romek

  Dostałem fajną pożyczkę na raty od providenta. Polecam

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.