Rapidamoney to firma która oferuje pożyczki dopasowane do potrzeb klienta- pożyczki z poręczeniem. Pożyczkę można otrzymać nawet ze złą historią kredytową, do każdego wniosku wymagane jest wskazanie poręczyciela, który również musi wypełnić wniosek. Poręczycielem może być każdy, kto jest obywatelem polskim, miedzy 18-75 rokiem życia oraz posiada własną nieruchomość.

Pożyczamy:

  • Szybko
  • Bez ukrytych kosztów
  • Akceptujemy negatywne historie kredytowe
  • Bezpieczny wniosek

Rapidmoney

szczegóły oferty

Rapidamoney oferuje pożyczki na wysokie kwoty od 2500 zł do 25 000 zł na okres od 12 do 36 miesięcy na warunkach ustalonych w umowie kredytu. A dla pożyczek powyżej 20 000 zł aż na 48 miesięcy Dzięki temu produkt ten nadaje się do konsolidowania mniejszych pożyczek.

Opinie/dyskusja/porady/pytania na forum.pozyczkabez.pl

Pożyczka z gwarantem

Czy zdarzyło Ci się, że bank odrzucił twój wniosek o kredyt? My jesteśmy inni. Jeśli masz kogoś, kto podżyruje pożyczkę, Twoja negatywna historia kredytowa nie ma dla nas znaczenia! Wystarczy, że twój gwarant jest właścicielem nieruchomości i zgodzi się uiścić raty kredytu, gdy ty będziesz miał kłopoty ze spłacaniem. Jeśli znajomi i rodzina uważają, że jesteś godny zaufania, nie wątpimy w to również i my!

Kto może być gwarantem?

Gwarantem może być każdy, kto jest obywatelem polskim, miedzy 18-75 rokiem życia. Wymagana jest także dobra zdolność kredytowa i posiadanie własnej nieruchomości.

Kim jesteśmy?

Rapida jest nowo powstałą firmą na rynku polskim, aczkolwiek z dużym doświadczeniem w udzielaniu pożyczek. Działamy w Wielkiej Brytanii już od 2005 roku. Udzieliliśmy kredytów na łączną kwotę 5 bilionów złotych 230 tysiącom klientów. Kierujemy się zasadą, według której nasz klient jest dla nas ważniejszy niż cyfry i statystyki. Działamy według jasnych zasad, bez ukrytych kosztów.

Reprezentatywny przykład pożyczki

Pożyczasz 15000  na 36 miesięcy, płacąc 730.34  na miesiąc, całkowita kwota do zapłaty 26291.92 . Prowizja za udzielenie pożyczki w kwocie 3600 . Opłata administracyjna w kwocie 1500 . Oprocentowanie 10.0% (zmienne). 49.9% RRSO (zmienna)

Rapidamoney pożyczki łatwe i dopasowane do potrzeb klienta do 25 000 zł
4.5 (89.09%) 11 głosów

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *