Ratkomat dla firm to nowa oferta znanej na rynku pożyczek firmy z ugruntowaną pozycją udzielającej długoterminowych pożyczek online. Oprócz pożyczek dla osób indywidualnych Ratkomat dla firm udziela kredytów inwestycyjnych. Chcesz rozwinąć swoją nową firmę i potrzebujesz pieniędzy na start? A może przymierzasz się do wdrożenia długofalowej strategii biznesowej, która wymaga odpowiedniego kapitału? Dzięki Ratkomat otrzymasz kredyt obrotowy dla firm wspomagający realizację twoich celów biznesowych. Jedna decyzja może przyśpieszyć rozwój Twojego biznesu!

Ratkomat dla firm

Pożyczka online dla Twojego biznesu. PRZEJRZYSTE ZASADY, DOGODNE RATY. POŻYCZKA DLA FIRM:  Zarejestrowanych w CEIDG, Z siedzibą na terytorium RP i Które nie figurują w ERiF BIG S.A.

Ratkomat dla firm to gwarancja szybkiej weryfikacji klienta i zaproponowania najlepszego na rynku kredytu obrotowego dla firm. Składając wniosek na www.ratkomat.pl/ratkomatdlafirm nie musisz wcześniej przygotowywać szeregu dokumentów poświadczających twoją księgowość. W Ratkomat dla firm otrzymasz pieniądze na działalność gospodarczą bez dokumentów rejestracyjnych, księgowych i bankowych, poręczeń czy zabezpieczeń. Jedyne warunki, jakie musisz spełnić to przede wszystkim mieć zarejestrowaną działalność gospodarczą w Polsce. Dopiero co założyłeś firmę? Dla Ratkomat nie ma przeciwwskazań. Złóż wniosek online, by otrzymać kredyt dla firm bez karencji. Pamiętaj jednak, by posiadać stały adres zamieszkania w Polsce i nie figurować w rejestrze dłużników BIG (InfoMonitor, KRD lub ERIF).

Pożyczka dla firm w Ratkomat to nawet 10 000 zł na 24 miesiące spłaty już od pierwszego dnia prowadzenia działalności gospodarczej. Ogromnym plusem kredytu dla firm jest możliwość zaliczenia kosztów pożyczki w koszty uzyskania przychodu. Kolejną zaletą Ratkomat dla firm jest szybka weryfikacja wniosków i przeprowadzen ie całego procesu rejestracyjnego w pełni przez Internet. Jako przedsiębiorca twój czas jest bardzo cenny. Nie musisz więc wychodzić z domu, by podjąć kluczowe decyzje dla Twojego biznesu. Z Ratkomat wystarczy że wybierzesz odpowiadającą Ci kwotę pożyczki dla firm oraz czas spłaty.

Następnie ostatnim krokiem będzie wypełnienie formularza wniosku. Zaraz po przesłaniu wniosku o pożyczkę dla firm, otrzymasz wiadomość o przyznaniu kredytu inwestycyjnego. Pieniądze błyskawicznie lądują na Twoim koncie i możesz zacząć rozwijać swoją firmę!

Jak sprawdzić, ile kosztuje pożyczka dla firm? Możesz zobaczyć reprezentatywny przykład pożyczki dla firm lub zapoznać się z tabelą Opłat i prowizji, dostępną na jednej z podstron. Najwygodniej skorzystać z kalkulatora kosztów kredytu dla firm znajdującego się na stronie głównej serwisu. Za pomocą wirtualnych suwaków wybieramy kwotę pożyczki dla firm i wskazujemy czas jej spłaty. Poniżej zobaczymy wysokość RRSO, oprocentowanie, wysokość opłaty przygotowawczej, odsetki od spłaty pożyczki dla firm, okres trwania kredytu obrotowego, całkowitą kwotę do spłaty oraz liczbę rat.

Minimalny okres spłaty wynosi 21 miesięcy, maksymalny okres spłaty to 24 miesiące.

Całkowite Maksymalne RRSO wynosi 87,66%.

Poniżej prezentujemy ważną informację na moment wygenerowania z naszego systemu danych o całkowitym koszcie kredytu konsumpcyjnego (pożyczki) ponoszonym przez konsumenta wyrażonym jako wartość procentowa całkowitej kwoty kredytu w stosunku rocznym. Wartość ta może ulec nieznacznym zmianom (z uwagi na zmianę parametrów pożyczki) w stosunku do informacji wygenerowanej w innym czasie na wydruku oferty umowy pożyczki, którą Pożyczkodawca będzie Pani / Panu udostępniał jako ofertę zawarcia umowy. Prosimy o uważne sprawdzenie lub porównanie tychże informacji.

Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej.

Reprezentatywny przykład pożyczki:

Rzeczywista roczna stopa oprocentowania dla reprezentatywnego przykładu pożyczki w wysokości 5000 zł na okres 24 miesięcy wynosi 85,56%. Rata miesięczna 372,72 zł. Roczna stopa oprocentowania (stopa stała) 10%, odsetki od kwoty pożyczki – 536,54 zł, opłata przygotowawcza (jednorazowa) 3400 zł, opłata administracyjna (miesięczna) 0 zł. Całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta to 8 936,54 zł (stan na dzień 12.10.2017 r.).

Pożyczkodawcą jest Aasa Polska S.A., ul. Hrubieszowska 2, 01-209 Warszawa. NIP: 5252528111, Regon 146017266 zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy w Warszawie XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000411939 Kapitał zakładowy 42 000 000 zł (wpłacony w całości).

Administratorem danych osobowych jest Salelifter Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Raciborskiej 35a, 44-200 Rybnik oraz Markonline Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Grzybowskiej 9/820, 00-132 Warszawa. Dane osobowe są przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane w celach marketingowych przez Salelifter Sp. z o.o.. W razie wyrażenia zgody, dane osobowe mogą być przetwarzane w celach marketingowych związanych z przedstawieniem oferty, udostępnianie podmiotom współpracującym z Salelifter Sp. z o.o. Dane osobowe mogą być również udostępniane podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Dane będą przetwarzane w celu realizacji umowy pożyczki oraz celach marketingowych. Podanie danych jest dobrowolne, jednak niezbędne w celu zawarcia umowy. Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Salelifter Sp. z o.o. z siedzibą w Rybniku, KRS 0000472712 o kapitale zakładowym 56,150.00 zł oraz MarkOnline Sp. z.o.o. z siedzibą w Warszawie, KRS 0000632902 (właściciele portalu ratkomat). informują, iż nie pobierają wynagrodzenia bezpośrednio od kredytobiorców, współpracują bezpośrednio lub za pośrednictwem, za wynagrodzeniem, z Aasa Polska S.A.