15 komentarzy

 1. ona

  Jest to zdecydowanie NAJGORSZA firma pożyczkowa z jakiej korzystałam!!! Naciąganie i brak szacunku do klienta, który ma prawo dowiedzieć się za co płaci! Zatrudnianie niekomptentnych ludzi – specjalistów ds. windykacji takich jak K.A., który nie ma opanowanych nawet podstaw kontaktu z klientem, nie mówiąc już o szacunku do człowieka, stawia firmę w bardzo złym świetle. A później na bezczela, po takim traktowaniu, wysyłają mi spam “zachęcający” do skorzystania z oferty ponownie – nigdy więcej! Jeżeli ktoś się zastanawia to każda inna konkurencja będzie lepsza – chociażby Vivus, InCredit, Via, Lendon, Filarum. Szczerze radzę trzymać się od Ferratum z daleka!!!

 2. Adrew

  Myślałem, że zasady brania pożyczki są nieco inne, ale w sumie nie mogę narzekać. Pieniądze dobrze wykorzystałem i spłaciłem już raty. Polecam ten parabank.

 3. Oliwier

  Bardzo dobre podejście do klienta i mnóstwo opcji pożyczki. Spłata rat również na bardzo korzystnych zasadach. Pozdrawiam!

 4. Buzz

  Potrzebna mi była szybka gotówka. Z pomocą przyszedł parabank Ferratum. Pieniądze otrzymałem wyjątkowo szybko. Profesjonaliści.

 5. Karol

  Nie miałem przekonania do parabanków, ale wszystko zmieniło się po skorzystaniu z usług Ferratum Bank. Polecam ich serdecznie!

 6. Onufry

  Ferratum Bank to opcja niemal idealna dla kogoś, kto szybko potrzebuje dostać zastrzyk gotówki. Sam skorzystałem i jestem bardzo zadowolony:)

 7. ada

  Przyda się podratowanie domowego budżetu na świątecznego zajączka i babkę wielkanocną. Biorę z Ferratum bo jest najwygodniej.

 8. nina

  Bardzo korzystna oferta ekspresowej kasy w Ferratum, minimum formalności, bezbłędnie szybko zgodnie z nazwą. Wiarygodnie. Na tzw. SOS jak znalazł.

 9. zibi

  ja akurat brałem u nich pożyczkę na dłużej, chciałem w dużej sprawdzonej firmie i ferratum był jak znalazł. wniosek szybko wypełniłem, a raty były naprawdę wygodne do spłaty. gdyby trzeba było na pewno znów bez wahania skorzystałbym z ich oferty.

 10. Dora

  Super oferta! polecam ferratum bank, są szybcy i dają pożyczkę na sam dowód. brałam już u nich 2 razy, zawsze wszystko uczciwie.

 11. Basia

  Ferratum – polecam, szybko i na temat

 12. ola

  bardzo fajna opcja, jeśli potrzeba kasy na szybko. skorzystałam, faktycznie przelewają pieniądze w 10, super. polecam ferratum bank!


  • Warto czytać opinie innych i wybrać dobrą ofertę

 13. Paweł

  No jak ktoś potrzebuje kasy na szybko to może i dobra opcja.

 14. Bill

  Na ferratum bank zawsze można polegać. Ich pierwszy produkt ekspres kasa jest super

Comments are closed.