7 komentarzy

 1. Wojcio

  Wszystko zajęło 2 godziny, i kasa też już na koncie jest. Polecam smart pożyczka

 2. Krzychu

  Zawsze fajnie wziąć darmową pożyczkę. Smartpożyczka dała mi 600 zł na 30 dni. Przelew miałem po 15 min.

 3. Boniek

  Prawie dostałem pożyczkę w smart pożyczka, niestety odrzucili mój wniosek, bo jakoby nie mieszczę się w przedziale wiekowym;/ ;/ co z tego jak mógłbym spłacić pożyczkę, ee tam jest wiele innych firm, więc skorzystam z innych.

 4. Warszafka

  I co Smart Pożyczka ?? Gdzie niby tak chętnie udzielacie chwilówek? Mi nie daliście, mimo że w bazie dłużników nie widnieję! A brzmiała: indywidualna ocena weryfikującego, może pan/pani zły dzień miała? Nie będę tracił nawet minuty więcej na szukaniu prawdy, powiem krótko nie polecam.

 5. Margarett

  Smart Pożyczka to firma, którą mogę szczerze Państwu polecić. Dzięki temu, że w niedzielę, również pracują, złożyłam wniosek i w krótkim czasie tzn. jeszcze tego samego dnia dowiedziałam się, że dostanę ustaloną kwotę. Całe szczęście, bo już nie martwiłam się skąd wezmę pieniądze na nową kuchenkę , a mając jeszcze rodzinę z innego miasta w domu, był to ogromny problem, gdy nagle się zepsuła. Jak się później okazało, moja koleżanka również szukała jakiejś pożyczki, w związku z czym od razu poleciłam smart pożyczkę. Wniosek na stronie jest łatwy jeśli chodzi o wypełnianie. Rzadko korzystam z pożyczek, ale akurat ta wyszła mi na plus. Na pewno jeszcze skorzystam

 6. Niebieskieniebo

  Po uzupełnieniu wniosku, że potrzebuję 1000zł na okres 30 dni i po dalszej weryfikacji przez Smart Pożyczka, dostałem tylko 600zł. A gdzie wyjaśnienie jakieś? Musiałem więc dzwonić i jako się okazało tak sobie wyliczył pracownik i tyle, nie mogłem nawet porozmawiać z nim w tej sprawie. Natomiast porównując tą firmę do Vivusa, to mając identyczną sytuację finansową, i nie będąc w rejestrze dłużników, dostałem 1400zł (na 30dni). Powinni zdecydowanie wyjaśniać klientom swoje decyzje….

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.