Taka Ratka pożyczka do 7000 zł na 30 m-cy. Pożyczki pozabankowe na raty w Taka Ratka do 7000 zł na 30 miesięcy.

Taka Ratka

Interesują Cię pożyczki pozabankowe na raty? Potrzebujesz szybkiego zasilenia Twojego konta? Wystarczy spełnić poniższe warunki, a już po chwili gotówka może pojawić się na Twoim koncie bądź w wybranej placówce Banku Polskiego i Poczty Polskiej. Pożyczka na raty online w Taka Ratka jest skierowana do osób potrzebujących pomocy finansowej. Wymagania kredytowe, jakie stawiamy przed zainteresowanymi wzięciem pożyczki są łatwiejsze do spełnienia, niż te znane z ofert wielu polskich i zagranicznych banków.

Warunki uzyskania pożyczki w Taka Ratka

Nasza pożyczka przez Internet na konto przeznaczona jest dla wszystkich osób w wieku od 25 do nawet 80 lat. By ubiegać się o pożyczkę online, wystarczy być posiadaczem numeru ewidencyjnego PESEL. Każdy, kto dysponuje stałym miejscem zamieszkania, a także posiada stałe źródło dochodu jest w naszych oczach wystarczająco wiarygodnym pożyczkobiorcą. Posiadasz pozytywną historię kredytową w Biurze Informacji Kredytowej, Krajowym Rejestrze Długów, Biurze Informacji Gospodarczej InfoMonitor oraz innych tego typu ewidencjach? Jeśli spełniasz wszystkie powyższe warunki tylko krok dzieli Cię od otrzymania szybkiej pożyczki. Jaki to krok? Wypełnienie formularza znajdującego się na stronie.

Jakie dokumenty przydadzą się do otrzymania pożyczki w TakaRatka?

Takaratka jest wyjątkowo szybkim rozwiązaniem dla wszystkich potrzebujących natychmiastowego zastrzyku gotówki. Jedyne formalności, jakie wiążą się z jej uzyskaniem, to wypełnienie wniosku znajdującego się na naszym portalu.

W jaki sposób ubiegać się o pożyczkę ratalną?

Jeśli potrzebujesz natychmiastowej pomocy finansowej, pożyczka udzielany przez Internet to dla Ciebie najlepsze rozwiązanie. Wszystkie formalności związane z pożyczkami udzielanymi przez Takaratka mogą zostać dopełnione bez wychodzenia z domu. Jak wziąć pożyczkę?

Krok pierwszy: Wybierz kwotę pożyczki oraz preferowany okres spłaty.
Krok drugi: Wypełnij formularz dostępny na naszej stronie oraz wybierz sposób zawarcia umowy i odbioru gotówki.
Krok trzeci: Oczekuj na decyzję o przyznaniu pożyczki.
Krok czwarty: Po zweryfikowaniu Twojej historii kredytowej, poinformujemy Cię o decyzji drogą telefoniczną lub w postaci komunikatu SMS.
Krok piąty: Zadzwonimy do Ciebie jeśli wybrałeś sposób zawarcia umowy przez telefon lub wyślemy do Ciebie kuriera, który przekaże Ci umowę pożyczki do podpisu. Krok ten jest równocześnie finalizacją całego procesu. Niedługo po tym możesz się spodziewać gotówki na swoim koncie bądź w wybranej przez siebie placówce Poczty Polskiej lub Banku Pekao.

Przykład reprezentatywny:

Kwota 244,65 zł jest wysokością raty dla całkowitej kwoty pożyczki o wartości 3 000 zł udzielonej na 24 miesięcy, spłacanej w równych ratach kapitałowo-odsetkowych z oprocentowaniem stałym w wysokości 10,00% rocznie oraz opłatą operacyjną wynoszącą 2 550,00 zł. Całkowity koszt pożyczki wynosi 2 871,15 zł, Całkowita kwota do zapłaty wynosi: 5 871,15 zł. RRSO dla przykładowej pożyczki wynosi: 106,84%.
Powyższe dane zostały dostarczone przez SMS Kredyt Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Pożyczkodawcą jest SMS Kredyt Sp. z o. o. z siedzibą we Wrocławiu, (50-125) Wrocław, ul. Św. Mikołaja 8-11, wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000610035, posiadająca nr NIP: 8971731029 oraz nr REGON 020558301.

Administratorem podanych powyżej danych osobowych jest Rankomat Sp. z o. o., Sp. K. z siedzibą w Warszawie (01-192), przy ul. Leszno 14. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane w celach marketingowych Rankomat Sp. z o. o., Sp. K. W razie wyrażenia zgody, dane osobowe mogą być, przetwarzane w celach marketingowych związanych z przedstawieniem oferty, udostępnianiem podmiotom współpracującym z Rankomat Sp. z o. o., Sp. K. Dane osobowe mogą być również udostępniane podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. (właściciel portalu Topkredycik) z siedzibą w Warszawie, KRS 0000588980 informuje, iż nie pobiera wynagrodzenia bezpośrednio od kredytobiorców, współpracuje bezpośrednio za wynagrodzeniem, z SMS Kredyt Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością.