6 komentarzy

 1. JUSTYNA

  Wzięłam pożyczkę w vivus gdy byłam w potrzebie, łatwo i szybko załatwiła formalności. Nie dosc, że pierwsza pożyczka byka darmową, to akurat trwał konkurs na kreatywna odpowiedź z atrakcyjnymi nagrodami. Pożyczkę splacilam, a do tego udało się i wygrałam wypasiona nagrodę. W pewnym sensie opłaciło się ?

 2. Stach

  Moim zdaniem trochę za dużo formalności przy samym udzieleniu pożyczki, ale ogólnie solidna firma. Jeśli ma się problemy finansowe warto zgłosić się do nich po pomoc.

 3. Muminek

  Znana firma, która ma bardzo dobre podejście do klienta. Dobra oferta i bardzo jasny regulamin. Vivus mogę polecić każdemu.

 4. Ala

  Pożyczka to była ostatnia rzeczna na jaką chciałam się zdecydować. Ale w pewnym momencie nie było wyjścia. Na szczęście trafiłam do tego parabanku. Naprawdę fachowa obsługa.

 5. Przemek

  Vivus pomógł mi wybrnąć z dość skomplikowanej sytuacji finansowej. Pieniądze otrzymałem bardzo szybko, a czas spłaty był wystarczająco długi.

 6. Małgosia

  Świetny parabank. Zdarzało mi się pożyczać u nich pieniądze już 3 razy i za każdym z nich podejście do klienta było znakomite. Polecam Vivus!

Comments are closed.