Jednym z najpopularniejszych w Polsce pozabankowych pożyczkodawców jest firma Vivus. Na jej powodzenie wpływ ma szereg czynników, z prostotą obsługi, dobrymi warunkami i ugruntowaną pozycją na rynki na czele.

Dlaczego warto wziąć pożyczkę w Vivus?

Szybka procedura

VivusVivus to jedna z firm w których dostępna jest pożyczka online. Jedynym zabezpieczeniem jakiego wymaga ta instytucja są nasze dane – nawet jeśli nie mamy dostępu do internetu złożyć wniosek możemy telefonicznie.

Interesujące promocje

Tym, co rzuca się w oczy od razu po wejściu na stronę firmy jest informacja o możliwości zaciągnięcia pierwszego zobowiązania bezpłatnie. Dostępna kwota to 2500 zł, a termin spłaty wynosi 30 dni. Oferta ta jest bardzo korzystna i wyraźnie wyróżnia tą markę na tle konkurencji.

Prosty w obsłudze kalkulator

Jeśli interesuje nas inna kwota lub inny termin spłaty korzystając z dostępnego na stronie firmy kalkulatora możemy szybko obliczyć koszt usługi. Obsługa kalkulatora jest banalnie prosta – do naszej dyspozycji pozostają dwa suwaki, pierwszy określa termin a drugi kwotę.

Stabilna pozycja

Parabanki i w ogóle firmy które mają w swej ofercie pożyczki przez internet mają w Polsce opinię niestabilnych i niepewnych. Na ich tle Vivus prezentuje się o wiele lepiej – to firma z ugruntowaną pozycją, obecna na rynku od dawna, o której uczciwości może zaświadczyć wielu klientów.

Czego potrzebujemy, żeby wziąć pożyczkę w Vivus?

Odpowiedź brzmi: konta w banku, swoich danych oraz dosłownie kilku minut wolnego czasu. Nawet komputer z dostępem do internetu nie jest niezbędny, bo wszystko można załatwić telefonicznie.

Procedura wygląda w ten sposób, że po podaniu firmie danych dokonujemy jeszcze opłaty rejestracyjnej w wysokości 1 gr lub 1 zł w zależności od systemu płatności z jakiego korzystamy, po czym gdy tylko Vivus zweryfikuje nasze dane przelewa nam żądaną kwotę.

Nie da się ukryć, że wśród polskich parabanków oferta tej firmy jawi się jako jedna z najkorzystniejszych i na pewno warto wziąć ją pod uwagę jeśli potrzebujemy szybkich pieniędzy lub nie mamy zdolności kredytowej.

78 / 100