Wakacyjne pożyczki z konkursem. Wkrótce wakacje, już teraz można wziąć udział w konkursach organizowanych przez:
  • Ferratum Bank (1)

pożyczki z konkursem

  • Vivus (2)

pożyczki z konkursem

 

Regulaminy:

(1)  Wakacje to czas radości, realizacji marzeń i przeżywania niesamowitych chwil! Wakacyjne pożyczki z konkursem. Z pewnością każdy ma swój pomysł na wymarzone wakacje. Aby Wam umilić ten wspaniały czas przygotowaliśmy Wakacyjny Konkurs Ferratum Bank. Chcesz wygrać jedną ze 150 nagród? To bardzo proste. Wystarczy, że: weźmiesz naszą pożyczkę na raty i prześlesz na adres mailowy konkurs@ferratumbank.pl oryginalne hasło kojarzące się z “Wakacje z Ferratum Bank”. W tytule maila podasz: Zgłoszenie do Wakacyjnego Konkursu Ferratum Bank a w treści wiadomości wpiszesz swoje dane: imię, nazwisko, pesel lub numer pożyczki. Twoja propozycja hasła może nawiązywać do wymarzonego urlopu, wyjazdu zagranicznego lub ciekawej formy spędzania czasu w okresie wakacyjnym. Dzięki niej jedna z nagród niebawem może stac się Twoją. Na zgłoszenia czekamy od dziś aż do 31 sierpnia 2017! Okres wakacyjny sprzyja inspiracji, więc świadomie wydłużyliśmy tym razem czas trwania naszego konkursu. Mimo to nie zwlekaj i wyślij zgłoszenie zaraz po podpisaniu umowy na naszą pożyczkę ratalną. Dlaczego warto wziąć udział w Wakacyjnym Konkursie Ferratum Bank? Wraz z nadejściem sezonu urlopowego rozpoczynamy planowanie wielu aktywności, często są to zupełnie nowe dyscypliny sportowe. Niejednokrotnie też, chcąc jak najlepiej przygotować się do sezonu  rozpoczynamy poszukiwania nowej odzieży. Zdarza się również, że wakacje marzeń nie spełniają naszych oczekiwań bo niewystarczająco się do nich przygotowaliśmy. Te, a także inne kwestie często stanowią nie lada wyzwanie dla każdego z nas. Postanowiliśmy zaproponować Nagrodę, która pozwoli dokonać zakupu sprzętu rekreacyjnego, odzieży niezbędnej do rozpoczęcia przygody z daną dyscypliną sportową lub będzie stanowiła idealny dodatek do Waszego wakacyjnego urlopu za granicą. Jakie nagrody czekają w Konkursie Wakacyjnym? Dla zwycięzców konkursu przygotowaliśmy aż 150 Kart Podarunkowych sklepu Decathlon. Każda z nich jest o wartości 100 zł. Można ją wykorzystać do 2 lat od chwili jej aktywacji w jednym z 46 sklepów stacjonarnych w całej Polsce, w sklepach Decathlon poza granicami kraju, a także na stronie internetowej sklepu. Co więcej, najciekawsze spośród najszybciej nadesłanych zgłoszeń zostaną opublikowane na naszej stronie internetowej. W treści wiadomości wraz z hasłem konkursowym nie zapomnij podać nam swoich danych (imię, nazwisko, pesel, numer pożyczki). Ile trwa Konkurs Wakacyjny? Konkurs trwa od 1 czerwca do 31 sierpnia, jednak pula nagród do wygrania jest ograniczona (150 sztuk) dlatego zachęcamy do udziału już teraz. Więcej informacji w regulaminie konkursu “pożyczki z konkursem”

Dla pożyczki ratalnej Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (dalej: „RRSO”) dla przykładu reprezentatywnego na dzień 15.11.2019 wynosi 67%, całkowita kwota pożyczki: 5.000 PLN (bez kredytowanych kosztów pożyczki), okres spłaty: 36 miesięcy (pożyczka spłacana w 36 miesięcznych ratach w wysokości (274.79 PLN)), koszt całkowity pożyczki: 4892.00 PLN (w tym stała opłata administracyjna w wysokości 3510.00 PLN, opłata za uruchomienie pożyczki w wysokości 390,00 PLN oraz odsetki od pożyczki w wysokości 992.00 PLN); kwota całkowita do spłaty: 9892.00 PLN. Zmienna stopa oprocentowania pożyczki wynosi 10% w skali roku.

(2) Organizatorem Promocji i pożyczkodawcą jest Vivus Finance sp. z o.o. Promocja 16.05.-30.06.2017, skierowana do pełnoletnich osób fizycznych. Warunkiem skorzystania z Promocji jest zawarcie z Pożyczkodawcą w czasie jej trwania pierwszej umowy pożyczki. Uczestnik Promocji otrzyma bon wakacyjny o wartości 500 zł do wykorzystania na www.fly.pl. Warunkiem aktywowania bonu jest zrobienie zakupów na podanej wyżej stronie na min. 3000 zł. Regulamin promocji dostępny na www.vivus.pl/bon500. Wakacyjne pożyczki z konkursem

Pierwsza pożyczka w Vivusie jest za darmo, dzięki czemu możesz wypróbować ją bez żadnych dodatkowych kosztów. Dla przykładu: jeżeli kwota pożyczki, o którą wnioskujesz wynosi 1000 zł, to po 30 dniach oddajesz dokładnie tyle, ile pożyczyłeś, czyli 1000 zł. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 0%; oprocentowanie stałe w skali roku to również 0%, a całkowity koszt pożyczki to 0 zł.

Żadnych ukrytych kosztów czy zbędnych zaświadczeń. Jeżeli będziesz zadowolony z tego, jak łatwo i szybko Vivus udziela pożyczek i weźmiesz kolejną, opłaty będą zależały od kwoty i czasu, na który pożyczasz pieniądze. Szczegóły możesz sprawdzić na powyższym suwaku.

71 / 100