Wśród działających w Polsce prywatnych pożyczkodawców jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek pozostaje Wonga. Mocna pozycja firmy na rynku wynika nie tylko z korzystnej oferty, ale również z bardzo silnych fundamentów na których stoi.

Przyjrzyjmy się Wonga

Międzynarodowy zasięg

Parabanki działające w Polsce zawdzięczają kiepską opinię w dużej mierze efemeryczności. Wonga na pewno nie można jej zarzucić – to firma o międzynarodowym zasięgu, która działa również m.in. w Wielkiej Brytanii i RPA. Możemy być pewni, że nie zbankrutuje przed terminem spłaty pożyczki.

Świetne warunki pierwszej pożyczki

Klienci, którzy chcą skorzystać z usług Wonga po raz pierwszy mogą liczyć na bardzo preferencyjne warunki. Oferowane przez tą firmę chwilówki online do 3000 z terminem spłaty nie dłuższym niż 60 dni kosztują zaledwie 10 zł – dopóki nie przekraczamy tych limitów opłata nie ulega zmianie.

Prosta procedura

Aby zadłużyć się w Wonga wystarczy wejść na Wonga com lub Wonga.pl i podać numery konta, dowodu osobistego oraz telefonu. Dane z dowodu to jedyne wymagane przez firmę zabezpieczenie. Nr telefonu jest potrzebny aby firma mogła wysłać nam kod za pomocą którego potwierdzimy transakcję.

Rzetelność

Wonga to firma która na rynku obecna jest od niemal dekady, w odróżnieniu od wielu parabanków które znikają równie szybko jak się pojawiły. Firmie tej możemy zaufać w stu procentach dzięki czemu zyskała sobie tak wielu zwolenników.

Uczciwość bez precedensu

Tym, co od razu zwraca uwagę osób które mają już z pozabankowymi pożyczkodawcami trochę doświadczenia, jest to, że Wonga pozostaje z klientami stuprocentowo uczciwa. Na swojej stronie wyraźnie informuje o minusach i kosztach związanych z pożyczką nie próbując na siłę wzbogacić się cudzym kosztem.

Zgodnie z tym co możemy przeczytać na stronie tego parabanku pożyczka pozabankowa nie powinna służyć do spłaty innych zobowiązań i nie należy do najtańszych opcji. Jeśli jednak zdecydujemy się na firmę taką jak Wonga możemy przynajmniej mieć pewność że nie spotka nas żadna niemiła niespodzianka.

Wonga – uczciwy pożyczkodawca
5 (100%) 9 głosów

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *