Wybrane oferty bankowe konto osobiste. Wśród wielu ofert otwarcia i prowadzenia osobiste konto bankowe, na szczególną uwagę zasługują poniższe oferty, ze względu na szeroki wachlarz darmowych opcji:

  • Oferta promocyjnego konta osobistego eKonta mBanku. Bezpłatne konto internetowe z bezpłatnymi przelewami internetowymi wygodną bankowością mobilną.
  • Promocja Konta 360˚ pełnego korzyści w Millennium Bank. Konto 360° pełne korzyści! 0 zł za korzystanie z bankomatów w Polsce i za granicą, 0 zł za konto i karte, 0 zł za pomoc fachowców i pomoc medyczną, 0 zł za przelewy internetowe. Dodatkowo, 3% w skali roku na Koncie Oszczędnościowym dla Klientów z Kontem 360° dla nowych środków, oraz pełny dostęp do środków bez utraty odsetek. Czy można zaoszczędzić więcej dzięki jednej ofercie?
  • Nest Bank konto osobiste to propozycja konta za bezwarunkowe zero od Nest Banku, który po Rebrandingu zastąpił na rynku FM Bank oraz Bank Smart. Po założeniu konta osobistego, gdzie za darmo otrzymamy możliwość prowadzenia konta, obsługi karty oraz wypłaty pieniędzy z wszystkich bankomatów w Polsce, klient ma możliwość założyć także Konto Nest Oszczędności oraz Nest Lokatę Witaj. Po założeniu konta osobistego, gdzie za darmo otrzymamy możliwość prowadzenia konta, obsługi karty oraz wypłaty pieniędzy z wszystkich bankomatów w Polsce.
  • Raiffeisen Konto Osobiste Premium zyskuje się osobisty plan finansowy, 0 zł za prowadzenie rachunku, pakiet usług r-assistance & concierge oraz prestiżową kartę MASTERCARD za 0 zł! Bankomaty na całym świecie za 0 zł! Platforma transakcyjna r-dealer oraz bezpłatne prowadzenie rachunku w domu maklerskim. Czy można oczekiwać więcej korzyści w jednej ofercie?
  • Promocja konta osobistego Deutsche Bank – konto dbNET z premią 500+. dbPlan 500+Premia to lokata dla nowych i obecnych klientów Banku, którzy potwierdzą fakt posiadania dziecka poniżej 18 roku życia. Produkt daje możliwość systematycznego oszczędzania środków na każde dziecko. Po każdy roku, poza oprocentowaniem, bank może wypłacić premię w wysokości nawet 500 zł.

64 / 100