6 komentarzy

 1. Piatkaaa

  Wyskoczyła mi pilna sprawa w weekend i na szybkiego potrzebowałam pożyczki, jak się okazało później, tylko Wonga rozpatrzyło w sobotę mój wniosek i już po chwili miałam pieniądze na koncie. Polecam wszystkim, których nagle dopadnie pilna sprawa i nie mają czasu stracenia na inne nie pracujące w weekendy firmy!

 2. Norbi

  Wonga jest najlepsza. 750 zł na 60 dni za 10 zł. Taniej się nie da

 3. Anitak

  Dostałam pożyczkę w Wonga, mimo, że odmówiono mi w bankach z powodu niskiego dochodu. Ale też i tak banalnie łatwo nie dostałam kasy. Jak już przyszło co do czego to też swoje wymagania mają. Na razie jestem na etapie spłacania i nie mam się do czego przyczepić. Koszty nie są jakieś wygórowane, no ale wiadomo za darmo to nie jest.

 4. Riczard

  Wonga, sama nazwa za siebie! kasę miałem ekspresowo na koncie, co mnie niesamowicie zaskoczyło. A w dodatku na drugą pożyczkę mogłem dostać 1200zł , więc warto nie skakać z firmy na firmę, tylko wybrać wonga, bo za każdą dobrze spłaconą chwilówkę, limit kredytu się zwiększa. Fajnie.

 5. Nieznajomy

  Do Mateusztester!! Wonga tez robi weryfikację na milion procent, wiec dlaczego Vivus.pl miałby Ci nie dać? Zastanawiające…

 6. Mateusztester

  A jednak w innych mi odmówili pożyczki, ciekawe czy to prawda ze pierwsza jest za darmo, nawet nie zdążyłem sprawdzić, jednak Wonga nie robiła aż takich problemów.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.